کد خبر:129363
پ
۱۲۳

پیام تقدیر و تشکر امام جمعه چهاردانگه از شهردار کیاسر بابت پیگیری نصب دستگاه شتاب‌نگار

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، حجت الاسلام محمدتقی جلایی صلاجی امامجمعه چهاردانگه طی پیامی اززحمات مهندس کاظمی تقدیر و تشکر کرد.متن پیام به شرح ذیل می باشذ: سم الله الرحمن الرحیم ‌ من لَم یَشکُر المَخلوق لَم یَشکُر الخالق برادر ارزشی و انقلابی جناب آقای مهندس کاظمی شهردار ساعی، ولایی و جهادی کیاسر، پیگیری […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، حجت الاسلام محمدتقی جلایی صلاجی امامجمعه چهاردانگه طی پیامی اززحمات مهندس کاظمی تقدیر و تشکر کرد.متن پیام به شرح ذیل می باشذ:

سم الله الرحمن الرحیم

‌ من لَم یَشکُر المَخلوق لَم یَشکُر الخالق

برادر ارزشی و انقلابی جناب آقای مهندس کاظمی شهردار ساعی، ولایی و جهادی کیاسر، پیگیری و نصب دستگاه شتاب‌نگار از سوی حضرتعالی شایسته تقدیر است.
نیک میدانیم که این دستگاه در مقایسه با سایر لرزه‌نگار‌هایی که در کانون زمین‌لرزه قرار دارد از دقت و مقاومت بالاتری برخوردار است.
و از آنجاییکه درمازندران دو گسل اصلی و چندین گسل فرعی وفعال وجود دارد که تقریبا همه شهر‌های استان را در بر می‌گیرد ، ارزش نصب این دستگاه دوچندان می شود.
مجدداََ از فعالیتهای گسترده شما در کنار اعضای شورای محترم شهر کیاسر که نمود زیادی پیدا کرده تشکر میکنم و آرزوی توفیقات روز افزون و حُسن عاقبت را برای شما و سایر افراد خدوم و مردمی در مجموعه شهرداری شهر کیاسر را از خداوند منّان و متعال خواستارم.

‌ ‌ ‌‌ محمدتقی جلایی صلاحی
‌ ‌ امام جمعه بخش چهاردانگه شهرکیاسر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید