کد خبر:132893
پ
2908574.jpg

نیروی هوایی دستاوردهای خوبی در ساخت انواع موشک ها داشته است

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ مهدی هادیان در آئین و یادواره عصر چهارشنبه در افتتاح یادمان سرلشگر خلبان شهید ذبیحی در جویبار با اشاره به اینکه اگر یاد شهدا و احترام به آنان تکرار و به عنوان یک فرهنگ در کشور نبود، بسیاری از ارزشهای انقلاب فراموش می‌شد، افزود: امروز یاد شهدا مهمترین ابزار […]

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ مهدی هادیان در آئین و یادواره عصر چهارشنبه در افتتاح یادمان سرلشگر خلبان شهید ذبیحی در جویبار با اشاره به اینکه اگر یاد شهدا و احترام به آنان تکرار و به عنوان یک فرهنگ در کشور نبود، بسیاری از ارزشهای انقلاب فراموش می‌شد، افزود: امروز یاد شهدا مهمترین ابزار فرهنگی و مؤلفه ی برتری ساز در مقابله با هجمه‌های بی شمار دشمنان این آب و خاک است.

وی برگزاری این یادواره را قدردانی مردم از ولی نعمتان خود و همچنین قدردان کسانی دانست که برای اقتدار این آب و خاک از جان و مال خود گذشتند.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: در یک جمله می‌توان گفت، نیروی هوایی نقش ارزشمندی در سرنوشت جنگ تحمیلی و کشور داشته است و شهدای ارزشمندی را نیز تقدیم این آب و خاک کرده است.

امیر سرتیپ هادیان بیان کرد: همچنین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با همت دانشمندان و نخبگان کشور دستاوردهای خوبی در بحث تجهیزات نظامی و همچنین دستیابی به ساخت انواع موشک‌ها دست یافته‌ایم.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت جنگ تحمیلی و کشور داشته است، گفت: برگزاری یادواره‌ی شهدا ادامه حرکت جهادی و شهادت است.

عبداله ملکی مدیر کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه بعد از شهادت شهید ذبیحی تا به امروز این شهید بزرگوار گمنام بوده است، گفت: امروز یادواره خلبانان شهید ارتش جمهوری اسلامی با محوریت شهید ذبیحی در شهرستان جویبار برگزار شد.

کد خبر 5058787

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید