کد خبر:134451
پ
sattari

بخشدار چهاردانگه: طردد در محور کیاسر فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است/ از تردد غیر ضروری پرهیز شود

ستاری بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز، آخرین وضعیت منطقه چهاردانگه بعد از بارش سنگین برف را در تشریح کرد.

ستاری بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز، آخرین وضعیت منطقه چهاردانگه بعد از بارش سنگین برف را در تشریح کرد.

وی گفت: با تلاش های اکیپ راهداری محور ساری- کیاسر- سمنان باز بوده و تردد فقط با زنجیر چرخ و رعایت کامل قوانین و مقررات رانندگی امکان پذیر است.

بخشدار چهاردانگه افزود، با توجه به بارش سنگین برف بعضی از محورهای روستایی بسته است و تعدادی ازمحورهای روستایی در حال بازگشایی می‌باشد و در اولین فرصت اقدام به بازگشایی محور روستایی می کنیم.

مسئول سیاسی بخش اظهار داشت: با توجه به بارش سنگین برف در محور کیاسر و محورهای روستایی، از تردد غیر ضروری در محور اصلی ر روستایی  پرهیز نمایند و در صورت طردد، زنجیر چرخ، سوخت کافی، لباس گرم و مواد غذایی همراه خود داشته باشند.

ستاری در مورد وضعیت برق چهاردانگه گفت: در چند روستا قطعی برق داشتیم که با تلاش نیروهایی امدادی برق، مشکل رفع شده است و الان مشکل قطعی برق از هیچ روستایی گزارش نشده است.

بخشدار چهاردانگه در باره وضعیت گاز منطقه گفت: خوشبختانه مشکل قطعی گاز وجود ندارد و نیروهای امدادی در آماده باش کامل هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194