پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتصاب یک چهاردانگه ای به عنوان مشاور اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

طی حکمی از سوی حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری ، حجت الاسلام والمسلمین امیر محمدی به عنوان مشاور عالی امور فرهنگی / ایثاگران و شهدای ورزش و جوانان مرکز مازندران منصوب شد.

3

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه: طی حکمی از سوی حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری ، حجت الاسلام والمسلمین امیر محمدی به عنوان مشاور عالی امور فرهنگی / ایثاگران و شهدای ورزش و جوانان مرکز مازندران منصوب شد.

 

photo_2016-04-07_11-20-11

 

برپایه این گزارش و به واسطه این انتصاب فرهنگی و ارزشی در ورزش شهرستان ساری ، شعبان وفایی نژاد در مصاحبه ای با حجت الاسلام محمدی ، اهداف و برنامه های وی را در پیشبرد امور ذکر شده جویا شد که این روحانی وارسته در ابتدا به معرفی خود پرداخت و گفت : اینجانب امیر محمدی واوسری متولد ۱۳۶۰ ساکن ساری و اصالتاً چهاردانگه ای از روستای واوسر هستم ؛ مدارج علمی را در ساری ، تهران و سیستان و بلوچستان طی کردم و در امور عقیدتی سیاسی مرکز آموزش ولی عصر(عج) زابل / امور فرهنگی نفت بوشهر / مسئول فرهنگی آموزش نیروی انسانی ضمن خدمت فرهنگیان / مسئول فرهنگی دانشگاه فرهنگیان تاکنون سابقه خدمت داشته ام.

وی هدف از قبول این مسئولیت را اینطور برشمرد : شاید بسیاری از افراد سوأل کنند که چرا یک روحانی در این بخش ورود پیدا کرده که باید اشاره کنم مقوله ورزش و فرهنگ به هم وابسته و رشد فرهنگ یک جامعه مستلزم این است که مردمی شاد و بانشاط داشته باشیم .

 

وی افزود: در راستای استحکام پیوند عمیق ورزش و فرهنگ باید گام اساسی برداریم که به طور کلی تأمین کننده تعالی ورزشی باشیم که این مسئله مهمترین انگیزه ای بوده که بنده را ترغیب کرده در این مسئولیت ایفای وظیفه کنم البته یکی دیگر از دلایل جداسازی اصل ورزش از سیاست زدگی است و انشالله بزودی به کمک اصحاب رسانه به یکایک این سخنان جامه عمل خواهم پوشاند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی به تشریح گزیده ای از برنامه های آتی خود پرداخت و گفت: برنامه های متنوعی در دستور کار است که برای نمونه باید از فرهنگ احیای پیشکسوتان عرصه ورزش مخصوصاً پیشکسوتانی که اخلاق مداری را در سرلوحه کار قرار داده که در طول تاریخ ماندگار شدند یاد کنم . مشاور عالی امور فرهنگی / ایثاگران و شهدای ورزش و جوانان مرکز مازندران احیای سنت نبوی و علوی و فاطمی در بحث ورزش را مورد توجه قرار داد و گفت: مهمترین موضوع تخصصی کردن بحث فرهنگی و ایجاد نشاط و شادابی در امر ورزش است که بنده به دنبال اجرایی کردن موارد مذکور هستم .

محمدی گفت : احیای ارزش های اسلامی در اصل ورزش به عنوان یک مسئله مهم باید مورد توجه قرار گیرد متأسفانه ما در روزگاری سپری می کنیم که برخی از ورزشکاران برای به دست آوردن عناوین و احکام قهرمانی ، بسیاری از اصول ارزشی در انقلاب اسلامی را زیرپا می گذارند .

وی تصریح کرد : این حوزه مشاوره برای کل ورزش ساری است و به رشته ای خاص اختصاص ندارد بلکه توجه ویژه به ورزش جانبازان / خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مقوله ای است که بنده با جدیت کافی مسائل مربوط به آن را دنبال می کنم به خصوص معرفی کردن شهدای ورزشکار به خصوص شهدای شاخص که به عنوان نماد و الگوی جامعه ورزشی از جمله شهید قاسم عبوری / شهید رمضانپور / شهید مهربانیان وسایر شهدای والامقام در دستور کار است مضاف بر آن هماهنگی و همدلی بین هیئت های مذهبی ورزشی شهرستان ساری نیز در برنامه های بنده جا دارد به طور کلی فعالیت مستمر کانون های فرهنگی ورزشی از اهدافی است که دنبال می شود .

حجت الاسلام والمسلمین محمدی در پایان با قدردانی از حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری تأکید کرد : شخصیت فرهنگی و ورزشی و اخلاقی وی باید الگوی جوانان ما باشد .

 

این گزارش حاکیست در متن حکم صادر شده آمده است :

بسمه تعالی

حجت الاسلام والسلمین امیرمحمدی واوسری
سلام علیکم
احتراماً نظر به تعهد / تجربیات و سوابق جنابعالی ، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور عالی اینجانب در امور فرهنگی / ایثاگران و شهدای ورزش و جوانان شهرستان ساری منصوب می شوید رجاء واثق دارد در پرتو فضل و کرم الهی و درایت و تدابیر آنجناب و بهره گیری از خرد جمعی و اصحاب نظر ، شاهد ارتقاء فرهنگ والای غنی اسلامی به ویژه در امور ایثاگران و شهدا در عرصه مقدس ورزش خواهیم بود.
عزت نفس و سرافرازی شما را آرزومندم .

حسین دلیری / رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری

 

3 نظرات
  1. واوسری می گوید

    شیخ اهل قلم افتخار واوسر و چهاردانگه می باشد

  2. کلام آخر می گوید

    ضمن عرض سلام و ارادت باتوجه به شناخت بنده از شیخ صدیق و اهل قلم امید آن میرود ،مطالبات نوین در تحقق ورزش ارزشی با منویات مقام معظم رهبری در عرصه ورزش پهلوانی نمود پیدا کند

  3. صدای ایران می گوید

    عشق است حاجی محمدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.