پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

۷ نفر در سانحه رانندگی محور ساری -کیاسر مصدوم شدند

– تصادف بین یک دستگاه خودرو نیسان و کامیون در جاده تاکام ساری سبب مصدومیت هفت بانوی شالیکار شد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، در این سانحه که شامگاه سه شنبه در حدفاصل عبوری علویکلا جاده تاکام ساری رخ داد هفت بانوی شالیکار سرنشین نیسان مصدوم شدند.

 

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت فوریتهای پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه سه دستگاه آمبولانس برای انتقال مصدومان از سوی مرکز اورژانس ۱۱۵ اعزام شد گفت: این مصدومان به بیمارستان امام (ره) ساری منتقل شدند و حال یکی از آنان وخیم گزارش شده است.

 

همچنین صبح امروز نیز تصاف بین یک دسگاه موتورسیکلت و پیکان وانت در عبور منطقه چمازتپه ساری، منجر به قطع پای چپ راکب موتور شد.

 

چهاردانگه نیوز: به علت نبودن شغل مناسب و نیاز مالی خانواده ها و سرپرست خانوار بودن بانوان، تعداد زیادی از بانوان استان به عنوان کارگر در مزارع و شالیزارها و نیز موقع برداشت مرکبات مشغول فعالیت هستند و امورات زندگی خود را پیش می برند. این کارگران فاقد هر گونه بیمه بوده و ساعت کاری مشخص و معینی ندارند. این بانوان زحمتکش صبح بسیار زود با وسایل نقلیه نامناسب به سر مزارع برده می شوند و تا دیر هنگام کار می کنند و هر روز صبح شاهد نشستن بیش از ظرفیت در ماشین های سواری و یا عقب نیسان هستیم که این وضعیت بانوان دل هر انسان منصفی را به درد می آورد.

 

1 نظر
  1. سعیدی می گوید

    آخه تا کی عوام فریبی!!!
    مسولین فقط به دنبال حفظ وکسب منصبی بالاتر هستند و با شنیدن این واقعیات دردناک هیچ تاسفی نمی خورند. آنها به منافع شخصی قانع نیستند و از منافع اجتماعی در جهت رسیدن به منافع شخصی استفاده میکنند و هر روز تعداد بی شماری از مردم را قربانی اهداف شخصی خود میکنند.
    فقط میتوان گفت: اللهم عجل لولیک الفرج

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.