کد خبر:135926
پ
7bde6b38879b412

یک چهاردانگه‌ای به عنوان مدیر عامل شرکت نکا چوب منصوب شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، رمضانعلی اکبری مزدی به عنوان مدیر عامل شرکت نکا چوب  منصوب شد. رمضانعلی اکبری مزدی قبل از این به عنوان رییس اداره برنامه ریزی، بودجه و هماهنگی طرح های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری  خدمت نمودند. شرکت سهامی نکاچوب در تیر ماه ۱۳۴۸ به صورت […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، رمضانعلی اکبری مزدی به عنوان مدیر عامل شرکت نکا چوب  منصوب شد.

رمضانعلی اکبری مزدی قبل از این به عنوان رییس اداره برنامه ریزی، بودجه و هماهنگی طرح های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری  خدمت نمودند.

شرکت سهامی نکاچوب در تیر ماه ۱۳۴۸ به صورت شرکت سهامی تأسیس شد و در سال ۱۳۵۱ در اداره ثبت شرکتهای ساری و مجدداً در اداره ثبت شرکت های میاندرود به ثبت رسیده است مرکز اصلی شرکت در ساری – جاده دشت ناز می باشد .
در سال ۱۳۵۲ با کسب پروانه بهره برداری از جانب اداره کل صنایع سلولزی ، بهره برداری از بخش صنعت کارخانه آغاز شد.
موضوع فعالیت شرکت عبارت است از بهره برداری از جنگل ها ، تهیّه و اجرای طرحهای جنگلداری و تأسیس کارخانجات صنایع چوب و بهره برداری از آن ها و تولید فرآورده های چوبی نظیر نئوپان ساده نئوپان ملامینه، تخته چندلا و روکش و انواع تخته می باشد .

رمضانعلی اکبری مزدی، اهل روستای مزده چهاردانگه می‌باشد.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، انتصاب رمضانعلی اکبری مزدی  را به عنوان سرپرست شرکت نکا چوب تبریک عرض می‌نماید و توفیقات ایشان را از خداوند متعال مسئلت دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194