پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

یک پاس گل و اخراج مستقیم حاصل کار عالیشاه در بازی مقابل پیکان

در هفته 25 لیگ برتر فوتبال؛

در یکی از دیدارهای این هفته پرسپولیس تهران با پیکان تهران در ورزشگاه آزادی تهران روبروی هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه 2 بر صفر به نفع پرسپولیس پایان یافت.

1

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، لیگ برتر فوتبال ایران در هفته 25 با دیدارهایی در شهرهای مختلف ایران برگزار شد.

در یکی از دیدارهای این هفته پرسپولیس تهران با پیکان تهران در ورزشگاه آزادی تهران روبروی هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه 2 بر صفر به نفع پرسپولیس پایان یافت.

امید عالیشاه بازیکن چهاردانگه ای تیم فوتبال پرسپولیس که در این بازی با صلاحدید یحیی گل محمدی از ابتدا به میدان رفته بود روز بسیار جالب و عجیبی را سپری کرد.

امید عالیشاه در ابتدا در دقیقه 16 با یک پاس گل به حامد پاکدل زمینه ساز گل اول تیمش مقابل پیکان بود. عالیشاه با حرکت از سمت راست به سوی محوطه جریمه با یک پاس گل دقیق به پاکدل پرسپولیس را یک بر صفر پیش انداخت.

 

لحظه حساس و عجیب برای عالیشاه در این بازی البته در دقیقه 32 اتفاق افتاد. در این دقیقه امید عالیشاه با یک تکل بر روی میلاد بدرقه که از سوی رضا عادل داور مسابقه خشن تشخیص داده شد با کارت مستقیم داور مسابقه از زمین بازی اخراج شد.

آنطور که تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهند، این تکل به زیر شکم میلاد بدرقه مدافع چپ پیکان برخورد کرد و در حالی که او از درد به خود می‌پیچید، داور بازی تصمیم به اخراج هافبک سرخپوشان گرفت.

در حالی که عالیشاه انتظار چنین اقدامی از سوی داور را نداشت، با بهت و حیرت مشغول تماشای کارت قرمز در دست او بود و سپس اعتراض خود را نسبت به رضا عادل که با توصیه کمکش اقدام به اخراج کرده بود، انجام داد و از او خواست تا در این تصمیم بازنگری کند.

 

 

1 نظر
  1. عباس رمضانی وناجمی می گوید

    با سلام.از آنجایی که از نام چهاردانگه در سایت تون استفاده می کنید بهتر بود جانب بی طرفی رو نگه میداشتین و به حضور دیگر بازیکن چهاردانگه ای لیگ ( سامان فلاح) در تیم مقابل هم اشاره ای می کردین.بازیکن ۲۰ ساله ثابت تیم پیکان و تیم ملی امید ایران که در آینده حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.