پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري
مرور

ویدئو

فیلم | کرسی آزاد اندیشی ( تریبون آزاد ) – روستای چالو – خرداد 1400

کرسی آزاد اندیشی برنامه ای است که در طی چند قسمت در روستاهای چهاردانگه توسط پایگاه خبری چهاردانگه با هدف گفتگو و شناخت دغدغه ها و مشکلات اهالی روستاهای بخش چهاردانگه برگزار می شود. در این بخش این تریبون در اختیار اهالی محترم و خونگرم روستای…

فیلم | گفتگو با آیت الله میرعمادی نماینده پیشین ولی فقیه در استان لرستان

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده پیشین ولی فقیه در استان لرستان با حضور در زادگاه خود روستای اراء در پای صندوق رای حاضر و رای خود را در صندوق انداخت.

فیلم | گفتگو امام جمعه بخش چهاردانگه با خبرنگار چهاردانگه نیوز پس از شرکت در انتخابات 1400

حجت الاسلام جلایی صلاحی امام جمعه بخش چهاردانگه صبح امروز جمعه 28 خرداد 1400 پس از حضور در پای صندوق رای در حوزه مدرسه خانقاه شهر کیاسر با خبرنگار پایگاه خببری چهاردانگه گفتگو کرد.

فیلم | تریبون آزاد انتخاباتی در روستای چورت چهاردانگه

این تریبون آزاد انتخاباتی با پیشنهاد بسیج رسانه چهاردانگه ساری با موضوع انتخاب درست در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و با اجرای پایگاه خبری چهاردانگه نیوز برگزار شد، اهالی روستای چورت دهستان گرماب و روستای کردمیر دهستان پشتکوه

فیلم | بانگ اذان مغرب بر فراز آسمان مه گرفته واوسر

کلیپی زیبا از بانک روح بخش اذان مغرب بر فراز آسمان مه گرفته روستای واوسر که آقای علی فتحی واوسری هنرمند خوش ذوق چهاردانگه ای تهیه کرده است. در زبان مازندران و به ویژه در بخش چهاردانگه به مه « نزب » می گویند.