کد خبر:36363
پ
moalem

چهار نفر از فرهنگیان چهاردانگه ای معلم نمونه استان شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ، چهار نفر از فرهنگیان پر تلاش چهاردانگه ای توانستند مقام معلم نمونه ا ستانی را کسب نمایند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ، چهار نفر از فرهنگیان پر تلاش چهاردانگه ای توانستند  مقام معلم نمونه استانی را کسب نمایند.

 

۱- محمد ابراهیمی ششکی از منطقه چهاردانگه ، معاون آموزگار دبستان روستای صلاح

 

LEAD Technologies Inc. V1.01

۲- نقی موسوی کیاسری  از ناحیه ۲ ساری، معلم دانش آموزان استثنایی مدرسه حاج احمدخلیلی ساری

 

P4220033

۳- محمد طه مصطفی پور کیاسری از ناحیه ۲ ساری

 

۴- بخشعلی گرجی از ناحیه یک ساری

 

پایگاه خبری چهاردانگه ضمن تبریک به این عزیزان و جامعه فرهنگی بخش چهاردانگه، توفیق روز افزون آنها را در خدمت صادقانه به ایران اسلامی  از خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

 

کلیدواژه : معلم نمونه
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
 • سیف ا....جلالی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ۲۱:۴۹
  0 0

  سلام روزتان مبارک انشاالله همیشه موفق باشید

 • محمد امين ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ / ۸:۱۲
  0 0

  با عرض سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت و همکاران سایت خبری چهاردانگه ، اینجانب یکی از چهادانگه ای مقیم استان هرمزگان جزیره کیش ، به نوبه خود فرا رسیدن هفته معلم را به همه فرهنگیان محترم عرصه علم و دانش ، بخصوص چهاردانگه ای هایی که بعنوان معلم نمونه استانی انتخاب شدند تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برایتان سلامتی و سربلندی آرزومندم .

  تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

  معلم بر اوج جانها ، خط دانش و ایمان می نگارد و در ضمیر پاک دانش آموزان ، نقش فطرت را برجسته تر می سازد .

  شرافت و مرتبت معلم زمانی اهمیت دارد که بتواند شان خداوند و پیامبران را در وجود خود محقق سازد و پیوند انسان به هدف متعالی خلقت یعنی عبادت را برقرار سازد.

  بدون تردید معلمی شغل و حرفه نیست، بلکه ذوق و هنر توانمندی است؛ معلمی در قرآن به عنوان جلوه ای از قدرت لایزال الهی نخست ویژه ذات مقدس خداوند تبارک و تعالی است در نخستین آیات قرآن که بر قلب مبارک پیغمبر اکرم (ص) نازل شد، به این هنر خداوند اشاره شده است.

  معلم” امروز ” خود را فدای “فردا” ی فرزندان جامعه ما کرده و همچو شمع ، قطره قطره می سوزد تا دل و جان همگان را روشن سازد .

  شرافت و مرتبت معلم زمانی اهمیت دارد که بتواند شان خداوند و پیامبران را در وجود خود محقق سازد و پیوند انسان به هدف متعالی خلقت یعنی عبادت را برقرار سازد.

  آری هفته معلم، ایام یاد کردن از گمنامان آشناست؛ آنان که دفترهای خاطرات از عطر یادشان آکنده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید