پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

چرا وزیر کشور در کیاسر با خبرنگار رسانه ملی گفتگو نکرد؟

به گفته یکی از مسئولین محلی ایشان نیز از جناب وزیر درخواست کردند که تنها چند دقیقه باخبرنگار صدا و سیما مصاحبه کنند که آقای وزیر گفتند که مگر چند بار مصاحبه میکنند و من درساری با صدا و سیما مصاحبه کرده ام.

6

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه ساري به نقل از اراء نيوز، یازدهمین یادواره شهدای بخش چهاردانگه در شهر کیاسر از خود خاطرات بیاد ماندنی فراوانی بجای گذاشت اما در عالم خبر و ورود به این حیطه گاهی اوقات صحنه هایی دیده می شود که خوشایند نیست مخصوصاً زمانی که مسئولین هیچ توجهی به جماعت خبرنگار نداشته باشد.

 

این بار نیز موردی در یازدهمین یادواره پیش آمد که هنوز پس از گذشت چند روز فکر من و دوستانی که آنجا بودند را به خود مشغول داشته است.

 

هنوز دقایقی به شروع نماز مانده و خبرنگار رسمی صدا و سیمای مرکز مازندران مستقر در شهر کیاسر ( آقاي كوروش خواجه وندي ) تقاضای تنها دو دقیقه مصاحبه از وزیر میکند و ایشان چندین مرتبه می گویید نماز نماز … و میفرمایند بعد نماز

 

بین دو نماز، وزیر عزم رفتن میکند و خبرنگار صدا و سیما و فیلمبردار دوان دوان بدنبال وزیر تا شاید مصاحبه ای بگیرد ولی وزیر و همراهان و نمایندگان مجلس (یعنی منتخبین مردم!) هیچ توجهی به درخواست مصاحبه خبرنگار رسانه ملی نکردند.

 

به گفته یکی از مسئولین محلی ایشان نیز از جناب وزیر درخواست کردند که تنها چند دقیقه با خبرنگار صدا و سیما مصاحبه کنند که آقای وزیر گفتند «که مگر چند بار مصاحبه میکنند! من در ساری با صدا و سیما مصاحبه کرده ام ».

 

وزیر سوار ماشین چند صدمیلیونی شد و رفت! رفت منزل پدری دکتر شجاعی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی برای ناهار

و سوالات خبرنگار صدا و سیما بغضی شد در گلوی او و همکاران

 

نصیحت ما به مسئولین: کمی مهربانتر باشید! شما خودتان این مسئولیت را قبول کردید، وظیفه شماست در قبال مسئولیتی که دارید در مقابل آحاد ملت پاسخگو باشید. حال می خواهد یک مسئول در پایین ترین رده مدیریتی باشد و یا اینکه در رده وزیر و وکیل! در یک کشور شیعی فرقی ندارد و ملاک تقواست

پس مسئولین محترم: لطفا مهربانتر باشید.

 

 IMG_2317

IMG_2319

IMG_2320

IMG_2321

IMG_2322

IMG_2323

IMG_2324

 

6 نظرات
 1. عباس اسلامی کیاسری می گوید

  نگارنده در انتها اشاره ای به “کشور شیعی” کرد و ناگهان شعر “شیعه علی” از زنده یاد آقاسی به ذهن من دوید:


  ای جوانمردان جوان مردی چه شد؟
  شیوه رندی و شبگردی چه شد؟

  شیعگی تنها نماز و روزه نیست
  آب تنها در میان کوزه نیست

  کوزه را پر کن ز آب معرفت
  تا در او جوشد شراب معرفت

  http://www.aghasi.blogfa.com/post-2.aspx

 2. اهنگری می گوید

  از زحمات تمام خبرنگاران فعال منطقه چهاردانگه خصوصاً آقای مهندس کوروش خواجه وندی به خاطر انعکاس اخبار و گزارش از دیارمان سپاسگزارم.

 3. کاربر می گوید

  وقت ماهی سفید بود گفت بریم شمال یک سبزی پلو و ماهی بخوریم بریم.مصاحبه باشه بعد

 4. ali می گوید

  این همه عکس گرفتند یه دونه عکس وزیر توش نیست!

 5. رستميان می گوید

  سلام بنده از شاهدان عيني بودم جلو در ساختمان قديم دبستان شهيد خانگاه و خيلي متاسفم كه در دولت اميـد و اعتدال؛ خبرنگار صدا و سيما كه هيچ ، فرزند شهيد وحداني كه در خواست تحويل يك نامهبه وزير داشت نتوانست، و بايد نـا اميـد شود تا جايي كه 4 نفر را (آقايان اميني بخشدار، سرهنگ موسوي، خواجه محله و مهدي نژاد) واسطه قرار داد.

 6. سارینا می گوید

  بی خیال، وزیر ندیدیم!!! ولی عکسهای شما جالبه، خسته نباشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.