پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

چرا جنابعالی و هیچ یک از معاونین تان در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری ساری شرکت نکردند؟

شهروندان ساروی همزمان با میلاد با سعادت حضرت قائم (ع)، حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران، علی اصغر یوسف نژاد منتخب اول مردم ساری و میاندرود در مجلس، اعضای شورای شهر و جمعی از علما و بزرگان و خانواده های معظم شهدا را در مراسم افتتاحیه پروژه های بزرگ شهر ساری شاهد بودند، اما ربیع فلاح استاندار مازندران، معاونین استانداری ، حسین زادگان فرماندار ساری ، محمد دامادی دیگر نماینده مردم ساری در مجلس علیرغم پلاکارد های متعدد خیرمقدم به آنها در این افتتاحیه حضور به هم نرساندند!

2

 

پایگاه خبری چهاردانگه: شهروندان ساروی در حالیکه حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه ساری و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، علی اصغر یوسف نژاد منتخب اول مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، سیزده تن از منتخبین مردم در شورای شهر و جمعی از علما و بزرگان و خانواده های معظم شهدا را در مراسم افتتاحیه پروژه های بزرگ و زیربنایی شهر همزمان با میلاد با سعادت حضرت قائم (ع) با سخنرانی مهدی عبوری شهردار این شهر شاهد بودند اما ربیع فلاح استاندار مازندران، معاونین استانداری ، فرماندار ساری ، محمد دامادی دیگر نماینده مردم ساری در مجلس علیرغم پلاکارد های متعدد مبنی بر خیرمقدم آنها در این افتتاحیه حضور به هم نرساندند!

 

بنده در این ارتباط از استاندار و معاونین وی چند سوال دارم ؛ به چه دلیل شما به هیچ عنوان حاضر به حضور در مراسم مذکور و به طور کل مراسم هایی که در بحث افتتاحیه پروژه های خدمت رسانی به مردم این شهر است، شرکت نمی کنید؟!

در حالیکه امروز شهرداری ساری و شورای این شهر با تحمل بسیاری از سختی های موجود که رایج ترین آن مشکلات مالی است اما بار سنگین تأمین انتظارات مردم برای حل مشکلات زیربنایی و رضایتمندی از عملکرد دولت را بر دوش می کشند حال اینکه چرا شما در مراسم های مرتبط با افتتاح وبهره برداری از پروژه های شهرداری ساری شرکت نمی کنید سوألی است که مردم این شهر به جد خواهان دریافت پاسخ آن هستند.

 

امروز شهرداری و شورای شهر در همه مناسبت های ملی و مذهبی برای شیرین شدن ایام بر کام مردم با تلاش شبانه روزی پرسنل با بدترین شرایط اقتصادی و فداکاری های کم نظیر پروژه های زیادی را در مناطق مختلف شهر اجرا کردند اما شما به جای حق شناسی و همراهی با آنها تنها به دنبال سنگربندی علیه شهرداری و دلسرد کردن مسئولین شهری هستید .

 

جناب آقای فلاح ! طی سه سال گذشته دولت در ساری کدام پروژه را اجرا کرد و چه خدماتی به شهروندان داشته است ؟ مسئولین دولت در مرکز استان طی این مدت حتی یک پروژه کوچک خدماتی و رفاهی و عمرانی اجرا نکرده اند. نه تنها خدمتی نشد بلکه چوب لای چرخ امور سازندگی شهر قرار داده اید و به بهانه های مختلف ، به دنبال دلسرد کردن مسئولین این شهر هستید.

 

اما سخن بنده خطاب به مسئولینی که مدعی وحدت مداری برای خدمت در شهرستان ساری هستند ، آنها در حضور آیت الله طبرسی قول همدلی و همراهی داده بودند حالا چرا در این مراسم شرکت نکردند و نمی کنند .

 

عزیزان ایام انتخابات تمام شد و اکنون باید جنگ و جدال تبلیغات انتخابات را دفن کنید و خدمت به مردم را در سر لوحه امور قرار دهید ؛ همه انرژی های خود را برای کارها و ایجاد موج مثبت در مردم برای مشارکت در فعالیت های سازندگی شهر معطوف کنید البته تفکر و سلایق سیاسی همه افراد مهم است اما نباید به دنبال جنجال و اختلاف افکنی بود.

امیدواریم که در آینده شاهد وحدت و همراهی همه مسئولین در عمران و آبادانی و خدمت رسانی به شهرمان باشیم و صد البته تأکید که استاندار و مسئولین هم برای عمران و آبادانی و خدمت رسانی به شهر ساری باید احساس مسئولیت بیشتری نمایند .

 

 

2 نظرات
  1. کاربر می گوید

    برای انکه جناب استاندار با طرحهای اقای عبوری مخالف است و توسعه شهری را قبول ندارد وهمه مردم شهر میدانند و چون از شهر ساری نیستند ناراحت هستند که چرا در بابل این امکانات نیست این یک واقعیتی است

  2. کیاسری می گوید

    بابلیها و باالطبع استاندار از اینکه دروازه بابل ساری به ابن شهرآشوب تبدیل شد ناراحتند و خیلی از بابلیها آین مسیله را به زبان آوردندو ….. وبقیه هم بخاطر مسایل انتخاباتی نمی آیند.البته شکوفایی ساری برای بعضی ها قابل تحمل نیست چون به اسم آنها تمام نمیشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.