کد خبر:6661
پ
oboori-shahrdar-sari

پیشنهاد دادند زباله را با قطار به کویر ببریم!

شهردار ساری عنوان کرد: با روند کنونی اعتبارات و عوارض شهرداری و نبود درامد پایدار چاره ای جز شهر فروشی نداریم!

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از مهر، مهدی عبوری شامگاه یکشنبه در همایش متناظرین و مرتبطین سازمان بازرسی استان که  با حضور استاندار، فرمانداران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، در بخشی از سخنان خود به موضوع زباله ی شهر ساری اشاره کرد.

 
شهردار ساری در این باره گفت: قرار بود که در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر تعیین تکلیف شود، بنده به شما توصیه می کنم به این سمت نروید، ساری مرکز استان است اما ما پشیمانیم که به این سمت رفتیم.
 
عبوری با بیان اینکه دولت به این نتیجه رسیده که استان های شمالی اولویت دارند افزود: نمایندگان دولت به چین رفتند و۱۵ دستگاه زباله سوز تهیه کردند، ما حکم مرده شور! را داریم هر چه تاکنون گفته اند چشم گفته ایم.
 
وی با بیان اینکه ما هم در این بین سرگردان هستیم افزود: کارشناس محیط زیست در جلسه که برگزار شد پیشنهاد داد زباله استان را باقطار به کویر ببریم و در آنجا دفن کنیم ما پول دفن زباله ها را نداریم آن وقت آقایان می گویند قطار بزنید ببرید کویر دفن کنید.
 
وی در ادامه گفت با مشخص شدن زمین برای دفع زباله تاکنون ۳۵ میلیارد تومان به پیمانکار پول داده شده و زمین مورد نظر را هم رئیس سازمان محیط زیست کشور کلنگ زد، نهایت در شورای تامین استان مجوز صادر شد اما باز هم سنگ اندازی می کنند.
 
 
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی کیوسری ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ / ۹:۲۵
    0 0

    اینها دارن مخ ملت رو میخورن. حرفاشون دروغه .تا وقتی واقعا زباله خار چشه باید ….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید