پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

وضعیت نامناسب اطراف میدان ولیعصر(عج) شهر کیاسر + تصاویر

میدان ولیعصر کیاسر ، میدان اصلی این شهر می باشد اما اطراف آن از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

5

 

اختصاصی چهاردانگه نیوز: میدان ولیعصر(عج) شهر کیاسر، میدان اصلی این شهر می باشد، عمده مراکز تجاری، ترمینال در اطراف این میدان شکل گرفته و محل اصلی تجمعات مردم این شهر در راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن در این میدان می باشد. 

 

در زمستان امسال شهرداری کیاسر اقدام به نصب لمپا در این میدان نموده تا جاذبه آن بیشتر شود. اما متاسفانه، اطراف این میدان عقب نشینی های لازم صورت نگرفته و ساختار خوبی را در اطراف میدان اصلی شهر شاهد نمی باشیم.مدتی است دیوار قدیمی  اطراف میدان تخریب شده و چهره این شهر توریستی را زشت نموده است. تعدادی از شهروندان این شهر در تماس با خبرنگار پایگاه خبری  چهاردانگه نیوز از وضعیت بوجود آمده به شدت ابراز  ناراضی نمودند.با توجه به نزدیک بودن به اتمام ماه مبارک رمضان و هجوم مسافران به این شهر، این وضعیت برای شهر توریستی مثل کیاسر زیبنده نیست. از شهردار و شورای اسلامی شهر کیاسر در خواست می شود با توجه به خواسته های مردمی سریع اقدام به حل این مشکل نمایند. تا گردشگرانی که به این شهر وارد می شوند شاهد چنین وضعی در میدان ولیعصر کیاسر نباشند.22 سال از افتتاح شهرداری کیاسر می گذرد، اما حال و هوای این میدان و ساختمان اطراف آن همان وضعیت چند دهه قبل را دارد.

 

انتظار شهروندان کیاسر و عموم مردم بخش چهاردانگه این است، میدان ولیعصر با طراحی زیبا و ساخت و ساز مناسب در اطراف آن نمادی برای شهر تاریخی و کهن کیاسر و بخش چهاردانگه با 6000 سال سکونت تبدیل شود.

 

5

 

6

 

4

 

3

8

 

5 نظرات
 1. و می گوید

  درست است حرف شما چهاردانگه نیوز اما شهروندان فهیم کیاسر ی در ساخت شهر شان با دستگاه همکاری ندارند

 2. دلسوز می گوید

  این وضع نتیجه عدم همکاری مالکین دور میدان و شهرداریست و نتیجه لج و لج بازیهایی که دودش به چشم مردم رفته. گره ای که با دست می شود باز کرد را با دندان دو طرف در یک نبرد فرسایشئ چند ساله اگر عمری باشد در حال باز کردن هستند!!!!!!!

 3. ا می گوید

  اگر این ملک عقب نشینی صورت گیرد به شهر کیاسر چهره ای دیگر می بخشد مالک این زمین باید برای ارزش شهر با شهرداری همکاری کند تا چهره شهر دگرگون شود

 4. reza می گوید

  حالا بگذریم این دیوار خیلی خود جوش خراب شد.مردم از شهرداری انتظار چندانی ندارن

 5. محمد می گوید

  خوش به حال نماینده ساری آقای شجاعی یه کمی از آقای عبوری یاد بگیره به محض شهردار شدن اول منطقه مسکونی خودش را آباد کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.