کد خبر:6956
پ
rahmani-fazli

وزیر کشور سخنران یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه

فرمانده سپاه مقاومت کیاسر خبر داد: آقای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور به عنوان سخنران در یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه حضور خواهد داشت.

 

سرگرد پاسدار سلمان حمزه ای، فرمانده سپاه مقاومت کیاسر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری ابراز داشت: آقای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور به عنوان سخنران در یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه حضور خواهد داشت.

 

سرگرد حمزه ای با اعلام این خبر گفت: در یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه، علاوه بر وزیر محترم کشور که به عنوان سخنران در این یادواره حضور خواهند داشت، حاج رضا بذری مداح اهل بیت نیز به عنوان مداح به یازدهمین یادواره شهدا دعوت شده و روز ۱۷ مهر در چهاردانگه حضور خواهند یافت.

 

گفتی است که یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه به میزبانی شهر کیاسر در روز ۱۷ مهرماه ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • ش.م. ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ / ۲۲:۰۱
    0 0

    به نام خدا
    با سلام
    حضور وزیر محترم کشور در یازدهمین یادواره شهدا بخش چهاردانگه فرصت بسیار مغتنمی برای هر چه باشکوه تر برگزار نمودن این روز عزیز است. همچنین فراموش نسازیم که اگر هر یک از این شهدا در بین ما حضور می داشتند درخواست آنها که برای وجب به وجب این خاک اسلامی جانشان را در راه خدا فدا نمودند چیزی جز حفط محیط زیست و جلوگیری از انتقال و دفن غیرعلمی و شبانه روزی حدود ۳۰۰ تن زباله به پشتکوه نمی بود،…. از مدیران محترم به ویژه بخشدار محترم جناب آقای امینی و از نمایندگان محترم به ویژه جناب آقای دکتر شجاعی تقاضا داریم که این مشکل زیست محیطی را به نحو مناسبی به عرض وزیر محترم برسانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید