کد خبر:131099
پ
۱۳۹۹۰۷۰۶۰۰۰۱۷۵_Test_PhotoN

مشق عشق برای جابر رسانه‌ها / توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان منطقه چهاردانگه

به‌مناسبت هفتمین سالگرد مرحوم جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران ۴۳ بسته تحصیلی تهیه و بین دانش‌آموزان روستای کوهستانی مالخواست بخش چهاردانگه ساری توزیع شد.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، هفتمین سالگرد زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در استان مازندران را امسال در حالی پشت‌سر گذاشتیم که با رویکرد جدید هزینه مراسم سالگرد به تهیه لوازم‌التحریر اختصاص یافت.

این روزها با توجه به وضعیت معیشتی مردم و آغاز سال تحصیلی جدید، توجه به دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخوردار امری ضروری است و به همین منظور ۴۳ بسته تحصیلی از سوی همسر مرحوم جابر معافی با هدف محرومیت‌زدایی تهیه شده است.

روز گذشته ۵مهرماه بسته‌های تحصیلی تهیه‌شده با کمک گروه همیاران زندگی بین تمامی دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی روستای کوهستانی مالخواست از توابع بخش چهاردانگه ساری توزیع شده و لبخند را بر لبان دانش‌آموزان این منطقه کم‌برخوردار نشانده است.

یکی از شاخصه‌های سیره اخلاقی مرحوم معافی کمک به همنوعان بود که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به مناطق محروم و کمک‌های مومنانه، هزینه هفتمین سالگرد عروج زنده‌یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران صرف تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان منطقه کم‌برخوردار اروست چهاردانگه ساری شده است.

به گزارش فارس، مرحوم جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در استان مازندران ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۲ بر اثر ایست قلبی چشم بر جهان بست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید