پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مراسم «جشن شکوفه ها» در مدارس ابتدایی منطقه چهاردانگه + تصویر

کلاس اولی های چهاردانگه طی جشن با شکوهی راهی کلاس های درس خود شدند.

4

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، به مناسبت شروع سال تحصیلی، برای شکوفه ها ی گلستان تعلیم و تربیت «جشن شکوفه ها» در مدارس ابتدایی منطقه و به صورت متمرکز، با حضور مسئولین شهر کیاسر و آقای محمدی، رییس اداره هیأت بدوی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در دبستان شهید خانگاه شهر کیاسر برگزارشد.

 

IMG_8511-2

در این مراسم مسعودیان زاده، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه، ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان و تبریک شروع سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و اولیاء و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در مورد زنده نگهداشتن یاد و نام شهیدان و رشادت های رزمندگان، در طول هشت سال دفاع مقدس، متذکر شد که تمام عزت و ارجمندی نظام مقدس به سبب رشادت ها و جوانمردی رزمندگان در سال های دفاع مقدس و رهبری امام شهدا(ره) می باشد.

 

مسعودیان زاده، اولیای دانش آموزان را به مشارکت در اجرای برنامه های مدرسه دعوت نمود و گفت: رسیدن به اهداف آموزش و پرورش در مدارس بدون مشارکت خانواده ها کاری بسیار دشورا خواهد بود.

 

در ادامه محمدی، رییس اداره هیأت بدوی، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان، اولیا و همکاران و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و نام شهیدان و رشادت های رزمندگان، ابراز امیدواری نمود که با تعامل و همفکری اولیاء خانه و مدرسه و مشارکت اولیاء محترم در اجرای برنامه های آموزش و پرورش سال تحصیلی جاری، سالی پربار و توأم با موفقیت باشد.

 

لازم به ذکر است که در این مراسم برنامه های دیگری مانند: قرائت قرآن، سرود بازگشایی، مقاله، پذیرایی و…اجرا شد و دانش آموزان پس از دریافت کتاب و هدیه، از دست مسئولین حاضر و با تبرّک جستن از کلام ا… مجید روانه کلاس شدند.

gpic125_11

gpic125_3

4 نظرات
 1. اتابک می گوید

  بادرود . بادیدن این تصاویر گریه ام گرفت چقدر تعداد دانش اموزان کم شده . نبود امکانات منطقه چهاردانگه را صدسال به عقب برده . دردوره ما مقطع ابتدایی دو شیفته بوده ولی الان فکر کنم شده یک کلاس جمع وجور . اگر برهمین منوال پیش بریم که خیلی از ……… دوست دارند روستاییان مناطق خوش اب وهوا به شهرها مهاجرت نمایند وتا انها مفت زمینهای مردم به چنگ بیارند . این موضوع گریبان کیاسر عزیز راگرفته وفکر کنم که کیاسر تا سی سال دیگه فقط تابستونها سکنه داشته باشه . قابل توجه مسولین درزمان جنگ هفتاد درصد مایحتاج جنگ راروستاییان فراهم نمودند .

  1. روزبهان می گوید

   اتابک جان تا وقتی که ما کیاسری ها به شهر خود فقط به چشم منبع درآمد بنگریم و در انجا پول در بیاوریم و درساری خرج کنیم، شهر ما با رشد منفی جمیعت مواجه است. پول زمینهای کشاورزی ( خیار ، کدو ، گوجه ، سیب ، … ) ما کجا خرج می شود؟ بازنشستگان معدن کجا پولشان را خرج می کنند؟ چرا تعداد کاگران رسمی کارخانه سیمان بیشترشان غریبه هستند و تعدادی هم که کیاسری هستند سرویس برای ساری دارند؟

 2. همشهری می گوید

  هرکس رفته حق داشته . باید از این شهر جدا بشی تا بتونی پیشرفت کنی .
  درسته اقای طالبی؟
  خداییش چند نفر سراغ دارید که رفتند و پله ها رو یکی یکی رد کردند و الان باعث افتخارات شدند
  سید محسن کریمی
  دکتر عباس اسلامی
  دکتر حمید مردانی
  و …
  با وجود استعداد و عدم امکانات اینده نسل امروز کیاسر قطعا در جایی خارج از منطقه منتظر اونهاست
  فقط سوال اینجاست که ایا این رفتن ها بازگشت هم داشته یا نه؟

 3. اتابک می گوید

  بادرود. دوستان عزیز روزبهان وهمشهری . درسته امکانات وجود نداره وهمه دلشون میخواد که پیشرفت کنند و این مطلب راهم باید بگویم که خدایش زمانی که بنده از کیاسر رفتم بستر مناسبی درحوزه اشتغال در کیاسر وجود نداشته وبه ناچار ترک دیار کرده وخدایش درطی این دوازده سال چندین برابر رفیقان خودم که در کیاسر ساکن بوده اند سختی کشیدم . بنده بادیدن این تصاویر یاد خاطره چندین سال پیش کیاسر افتادم وبه این معتقدم که باید امکانات لازم به کیاسر بیاد تا جلوی مهاجرت گرفته بشه والا همه کسانی که به دلیل نبودامکانات ترک دیار مینمایند حق دارند ولی دوست عزیز همشهری همه کسانی که از کیاسر رفته اند پیشرفت نکرده والان متاسفانه دردام ………. ……… افتاده اند پس لازمه پیشرفت صرفا مهاجرت نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.