کد خبر:106652
پ
مازندران-قهرمان-مسابقات-تکواندو-نوجوانان-دختر-کشور-شد.jpg

مازندران قهرمان مسابقات تکواندو نوجوانان دختر کشور شد

این دوره از مسابقات که روز شنبه با حضور ۲۸۳ تکواندوکار از سراسر کشور در 10 وزن به میزبانی هیات تکواندو مازندران در بابلسر برگزار شد، شامگاه امروز  با قهرمانی تکواندوکاران دختر استان مازندران به کار خود پایان داد. در پایان این دوره از رقابت ها ، دختران تکواندوکار نوجوان مازندرانی با کسب پنج مدال طلا ، یک مدال برنز و در مجموع با […]

این دوره از مسابقات که روز شنبه با حضور ۲۸۳ تکواندوکار از سراسر کشور در 10 وزن به میزبانی هیات تکواندو مازندران در بابلسر برگزار شد، شامگاه امروز  با قهرمانی تکواندوکاران دختر استان مازندران به کار خود پایان داد.

در پایان این دوره از رقابت ها ، دختران تکواندوکار نوجوان مازندرانی با کسب پنج مدال طلا ، یک مدال برنز و در مجموع با کسب ۶۶۲ امتیاز با اختلاف زیادی از گروه دوم بر سکوی قهرمانی ایستادند.

تیم تهران نیز با ۲ مدال طلا ، ۲ نقره و یک برنز و مجموع ۳۹۸ امتیاز  نائب قهرمان شد .

همچنین هوگوپوشان البرز نیز با کسی ۲ مدال طلا و یک برنز و با کسب ۲۹۳ امتیاز موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شدند.

گفتنی است که سی‌امین دوره تکواندو نوجوانان پسر کشور نیز که پنج شنبه گذشته به میزبانی مازندران برگزار شد، روز شنبه همراه با افتتاحیه مسابقات دختران با حضور سفیر کره جنوبی و با قهرمانی تکواندوکاران مازندران به کار خود پایان داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194