پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

لغزنده بودن جاده ساری – کیاسر / چندین فقره تصادف

4

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، امروز ۲۵ مهر ۱۳۹۴  با شروع بارش باران در سطح جاده ساری – کیاسر و به علت  لغزنده بودن آن شاهد تصادفات زیادی در این جاده بودیم.

 

تصادف یک دستگاه کامیون با وانت بار در عبور روستای ورند، تصادف یک دستگاه سواری پژو با پراید در نردیکی عبور روستای نوده و….. و واژگونی و خارج شدن از جاده امروز در این جاده اتفاق افتاده است.

 

از آنجاییکه جاده ساری – کیاسر کم عرض با پیچ های تند و شیب  نامناسب می باشیم و عدم نظارت کافی پلیس راه در این جاده در مواقع بارش باران و برف شاهد تصادفات زیادی در این جاده هستیم.

 

  خوشبختانه در دو تصادف فوق، کسی جان خود را از دست نداد.

 

عبور کامیون های سنگین، بونکر های حمل سیمان، کامیون های حمل زباله باعث تشدید نا امنی در این مواقع در این جاده مهم ترانزیتی می شوند.

 

رانندگان محترم با رعایت کامل قوانین رانندگی و با داشتن وسایل لازم گرمایشی و غذا در سطح این جاده تردد نمایند.

4 نظرات
 1. اهنگری می گوید

  با سلام خدمت شما به اطللاع برسانم درسته که پلیس راه بایددر محور حضور موثر داشته باشه اما نکته اینجاست که شمافرمودید جاده لغزنده بود ایا وقتی جاده لغزنده است نباید راننده دقت نماید مگر راننده عقل ندارد که فکر کند که دراین جاده باید احتیاط نمایدمثلا درخصوص تصادف زانتیاعبور مازا خب درست اگر جاده یک طرفه می بود ان تصادف حادث نمیشد حالا که نیست ماباید چکارکنیم اگر راننده زانتیا سبقت نمیگرفت تصادف بوجود نمی اومد پس به این نتیجه میرسیم که عامل انسانی بیشترین دخالت وسهم درتصادفات را دارند پس متصور است که راننده های عزیز دراین جاده رعایت بفرمایند باتشکر

  1. احمدی می گوید

   آقای آهنگری
   میشه محترمانه تر هم مطلب نوشت.
   به جای اینکه مسئولین چهاردانگه پیگیر تعریض جاده باشند، دنبال کلاس گذاشتن های سیاسی هستند.

 2. حسین اسماعیلی می گوید

  با سلام به دوستان. دقیقا درست است. من گله دارم از اقایونی که نا خواسته تیشه به ریشه گردشگری منطقه زدن با بکار بردن عبارت جاده مرگ روی این محور عزیزان اگر رانندگان محترم به قوانین توجه کنند سالی یک تصادف نداریم . مدام مسئولین را متهم کردن کمکی نمیکند . بجای اینهمه دادوهوار برای تفهیم مسئولین باید رانندگان را متوجه کنیم که بابا حداکثر سرعت مجاز یعنی چه. بفهمانیم سبقت غیرمجاز چه عواقبی دارد و …… اگر این جاده ۴بانده هم بشود انهایی که مثل …. رانندگی میکنند انوقت بجای این تلفاتی که پیش میاید تلفات بسیار بسیار بیشتری خواهیم داشت.اگر جاده نامناسب است چرا تا کنون کمترین تلفات را از ماشینهای گران قیمت نداشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چرا اکثر تصادف ها پراید نیسان کامیون و پیکان و پیکان وانتی ها هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این جاده برای همه یک جاده است.
  ———————
  بیشترین کشته با ماشین گران قیمت و خارجی، مگان ۳ کشته، زانتیا ۴ کشته داشتند.

 3. حسین اسماعیلی می گوید

  سلام مجدد
  ۳+۴=۷ درست؟ بقیه چی ؟ این چند درصد از کل تصادفات این جاده است؟
  زانتیا و مگان گرانقیمتند؟ اگر هم از بعضی از ماشینها بالاتر باشند و کران به حساب نمیان و همینطور مگان
  نامگذاری یه جاده به جاده مرگ خیلی بجا بود ؟
  تا بعد………………….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.