کد خبر:125149
پ
13990307000712_Test_PhotoN.jpg

فارس من|دستگاه ام‌ارآی در بیمارستان 17 شهریور آمل راه‌اندازی می‌شود

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، تعدادی از مخاطبان این رسانه در شهرستان آمل با ثبت سوژه بیش از 600 هزار مازندرانی چشم انتظار یک دستگاه ام ار آی در شهرستان آمل هستند، از مسؤولان استانی درخواست کردند که به این تقاضای به حق مردم آمل جامعه عمل پوشانده شود. […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، تعدادی از مخاطبان این رسانه در شهرستان آمل با ثبت سوژه بیش از 600 هزار مازندرانی چشم انتظار یک دستگاه ام ار آی در شهرستان آمل هستند، از مسؤولان استانی درخواست کردند که به این تقاضای به حق مردم آمل جامعه عمل پوشانده شود.

در پیگیری‌های خبرنگار فارس از مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی اسدی معاون درمان دانشگاه اظهار کرد: در حال حاضر مجوز موافقت اولیه ورود و تجهیز یک دستگاه ام آر آی یک ونیم تسلا برای نصب در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل پیش‌بینی  شده است.

وی اضافه کرد: به دلیل تحریم و مشکلات ناشی از بیماری کرونا موفق به نصب و راه‌اندازی این دستگاه نشدیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و قول وزارت بهداشت و درمان مقرر شد که این دستگاه در سال جاری به بهره‌برداری برسد.

اسدی در ارتباط با نیازهای تشخیصی به ام آر آی در شهرستان آمل، گفت: در حال حاضر یک دستگاه یک و نیم تسلا  در بیمارستان شمال این شهرستان فعال بوده که با بیمارستان‌های دولتی همکاری لازم را دارد.

وی اضافه کرد:  مسئولان بیمارستان شمال آمل  حتی به مردم شهرهای اطراف خدمات ارائه می‌دهند و با همه بیمارستان‌های دولتی آمل و شهرهای اطراف قرار داد منعقد کرده است.

به گزارش فارس این سوژه تحت عنوان بیش از 500 هزار مازندرانی چشم انتظار یک دستگاه ام آر آی در سامانه فارس من ثبت شده است.

 /۸۶۰۰۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194