پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تصویر علی مطهری در شاهدژ چهاردانگه

علی مطهری در روز سه شنبه با حضور در بخش چهاردانگه اقدام به کوهپیمای در شاهدژ نموده است. قله شاهدژ مرتفع ترین قلعه شهرستان ساری می باشد و قلعه شاهدژ بر فراز آن واقع شده است.

4

 

پایگاه خبری چهاردانگه: علی مطهری در روز سه شنبه با حضور در بخش چهاردانگه اقدام به کوهپیمای در شاهدژ نموده است. قله شاهدژ مرتفع ترین قلعه شهرستان ساری می باشد و قلعه شاهدژ بر فراز آن واقع شده است.

 

علی مطهری  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس مجلس می باشد.

مردم فهیم چهاردانگه فدم مسئولان ملی را به منطقه گرامی می دارند و تقاضای مردم فهیم توجه جدی این مسئولان به بخش محروم چهاردانگه می باشد.نه اینکه فقط برای تفرج در این منطقه حضور پیدا نمایند.

 

دو سال قبل در چنین ایامی دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در بخش چهاردانگه اقدام به کوهپیمایی در شاهدژ نموده بود.

 

تعریض جاده مرگبار چهاردانگه، ساماندهی مراکز گردشی منطقه، حل مسئله زباله ساری و عدم انتقال آن به چهاردانگه ، بهسازی راه روستای، فعال نمودن شهرکهای صنعتی و حل مشکل آب آشامیدنی و اجرای طرح هادی روستاها از مهمترین در خواست مردم ولایت مدار چهاردانگه می باشد.

 

photo_2016-08-03_08-40-30

4 نظرات
 1. کیاسرصفا می گوید

  رفت دیگه چه فایده چهاردانگه نیوز اینها به فکر تفریح و… خودشون هستند

 2. ناشناس می گوید

  اینم مثل لاریجانی اومد خوشگذرونی بعدشم میره پشت سرشم نگاه نمیکنه-اینم چند سال دیگه کتاب خاطرات زندگیشو مینویسه میگه من به تمام نقاط ایران رفتم واسه خوشگذرونی نه واسه حل مشکلات مردم

 3. کاربر می گوید

  بااین اختلاسها و دزدیها پولی برای مملکت نمونده که بخواهند خرج کنند یک سالی یادمه استانداری پول سهمیه استانی را به خزانه برگردانده بود جهت رفاه بیشتر کشور اما اینگونه برداشت شد که حالا پول برگردانده شد یعنی استان هیج مشکلی نداره و دیگه توجهی هم به مازندران نشد

 4. حسین اسماعیلی می گوید

  برادر بزرگوار .حالا اینکه اقای فلانی و اقتی بهمانی اومدن تعطیلات چه ربطی داره که مثل گزارشهای رسمی قلم بزنید. دوسال پیش در چنین ایامی اقدام به راهپیمایی نموده بودند یعنی چی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا طرف اومد گشت و تفریح خودش .چه ربطی داره که حالا که پشت سرش را هم نگاه نکرد مشکلات مطرح بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.