کد خبر:14951
پ
shojaei-kiasari

شجاعی در سمت ریاست هیئت ورزش‌های همگانی مازندران ابقا شد

با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی، سید رمضان شجاعی با اکثریت آرا در مجمع عمومی هیئت ورزش‌های همگانی مازندران، برای سومین بار در این مسئولیت ابقا شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از خبرگزاری تسنیم ا سید رمضان شجاعی صبح امروز در مجمع عمومی هیئت ورزش‌های همگانی مازندران در اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی در استان بسیار پررنگ بوده است، اظهار داشت: بضاعت ناچیزی در هیئت‌های ورزشی شهرستان‌ها بوده است.

 

 وی افزود: نیروهای هیئت‌های ورزشی شهرستان‌ها از افراد موثر و نمادی از تعهد، مشارکت و علاقه‌مندی به توسعه ورزش بوده و بسیار در تعالی ورزش همگانی نقش آفرین بودند.

 

 رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران با اشاره به اینکه نقش رسانه‌ها در تعالی ورزش همگانی استان اثرگذار بوده است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم سرانه فضاهای ورزشی استان را افزایش دهیم.

 

 شجاعی با بیان اینکه تلاش بر این است که بتوانیم شاخص ارتقا ورزش همگانی را در استان ارتقا دهیم، گفت: اعضای هیئت با داشته‌ها و نداشته‌های هیئت ساختند.

 

 حسین طبری، دبیر هیئت ورزش‌های همگانی مازندران با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی در راستای تعالی ورزش استان است، افزود: جایگاه هیئت ورزش‌های همگانی مازندران در کشور از رتبه مطلوبی برخوردار است.

 

 وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی همواره مورد تاکید رهبری بوده است، گفت: بیش از ۱۵۰ عنوان ابلاغ قهرمانی به ورزشکاران این رشته در استان داده شد.

 

 در این مراسم شجاعی و طبری به عنوان نامزد انتخابات بوده و به نفع سید رمضان شجاعی از نامزدی انتخابات انصراف داده است.

 

 مجمع عمومی هیئت ورزش‌های همگانی مازندران برای انتخاب رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران با حضور دوست محمدی نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

 

 در این مراسم پس از برگزاری انتخابات، سید رمضان شجاعی با کسب اکثریت آرا برای مدت ۴ سال دیگر به سمت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران منصوب شد.

 

 شجاعی اکنون نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی است.

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • دی ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ / ۲۱:۳۴
  0 0

  این قضیه دو شغله ها بلاخره چیه شد؟

 • همولایتی ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ / ۱۵:۱۲
  0 0

  واقعا با این مشغله می رسن؟ شاید هم دوستان روی نفوذش حساب کردن که مجدد انتخاب شدن

 • ورزشکار ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ / ۱۱:۵۰
  0 0

  از اداره ورزش و جوانان کمال تشکر را دارم که بخاطر سوء مدیرتشون و پیشبرد اهدافشون دست به دامان افراد سیاسی و متمولان وصاحب نفوذان میشوند امیدوارم حال و روز باشگاه پرسپولیس براشون درس عبرت بشه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید