پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سیاسیون استان، مازندرانی بزک شده را نشان وزیر کشور دادند!

متأسفانه علی رغم پیش بینی ها، در سفر وزیر کشور به مازندران، سیاسیون استان مازندرانی بزک شده را نشان وزیر کشور دادند.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از بلاغ، حضور وزیر کشور در منطقه چهاردانگه ساری نقطه قوتی برای مردم منطقه ایجاد کرده بود که شاید با حضور وی بخشی از مشکلات مردم مطرح شود.

 

همانطور که بلاغ پیشینی کرده بود، مسئولان وزیر کشور را با ماشین شاسی بلند و از ساری به کیاسر با چندین اتومبیل همراهی کردند.

 

در بین راه برای اینکه به وزیر اعلام شود که جاده دائم مورد مراقبت قرار می‌گیرد، هر چند قدم مامور و مسئولان نیروی انتظامی و اورژانس گماشته بودند.

 

حضور ماشین آتش‌نشانی در کنار جاده ساری به کیاسر و در مسیر راه وزیر کشور به وزیر اینطور القا می کرد که مسئولان برای مردم چقدر دل می‌سوزانند.

 

اما جناب وزیر! حقیقت امر این چیزی نبود که شما دیدی، حدود یک ماه پیش در همین محور برای جدا سازی یک کامیون که روی یک وانت منحرف شده بود، حدود سه ساعت این محور بسته بود و ماشین آتش‌نشانی از ساری به این منطقه اعزام شده بود.

 

از حضور اورژانس به صورت دائم در این منطقه خبر نیست، برای هر تصادفی که در منطقه رخ می‌دهد، زودترین زمانی که اورژانس بر بالین بیمار می‌رسد، حدود یک ساعت است و برخی مواقع هم اورژانس نمی رسد و مردم مجبور می‌شوند با اوضاع غیر فنی بیمارشان را به بیمارستان منتقل کنند.

 

وزیر کشور که انگار خیلی تعجیل داشت، زمان زیادی در مراسم یادواره شهدا نماند، به مسئول بخش منطقه چهاردانگه فرصت برای بیان مشکلات داده نشد، اگر امام جمعه منطقه هم مشکلات منطقه را بازگو نمی کرد، شاید وزیر احساس می کرد که واقعاً منطقه گل و بلبل است.

 

طبق برنامه ریزی مسئولان برگزاری، قرار بود وزیر کشور بعد از نماز به ایراد سخنرانی بپردازد که حضور کوتاه مدت وزیر کشور در جمع مسئولان کیاسر به مذاق بسیاری از مردم منطقه خوش نیامد و برنامه ریزی های انجام شده از قبل، تغییر کرده بود.

 

شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی که مردم منطقه انتظار داشتند بخشی از مشکلات و درخواست‌های مردم از زبان وی مطرح شود، تنها به بیان تقدیر از مسئولان بسنده کرد و کمتر درباره مشکلات مردم صحبتی به میان آورد.

 

وزیر کشور هم در صحبت هایش درباره لزوم رفع مشکلات منطقه محروم چهاردانگه مسئله ای را مطرح نکرد و بلافاصله بعد از برگزاری نماز، محفل شهدا را ترک کرد.

 

2 نظرات
  1. mohsen می گوید

    از حضور اورژانس به صورت دائم در این منطقه خبر نیست. برای هر تصادفی که در منطقه رخ می‌دهد، زودترین زمانی که اورژانس بر بالین بیمار می‌رسد، حدود یک ساعت است!!!
    اغراق تا چه حد؟
    در شان شما نیست…. شانتاژ خبری تا چه حد؟

  2. ABC می گوید

    بهتر است بگوییم نماینده مسئولین تا نماینده ملت !!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.