پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سردار فیضی: محدودیت تردد در استان مازندران ادامه دارد 

0

 

سردار “سید محمود میرفیضی” در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به منظور پیشگیری از بیماری کرونا و برابر مصوبات شورای سلامت استان، محدودیت های تردد در محورهای مواصلاتی و معابر بین شهری و روستایی استان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: این محدودیت ها که در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به اجرا در آمد به طور متوسط روزانه 1847 نیرو به کار گیری شدند.

سردارمیرفیضی، از ادامه اجرای این طرح تا پایان 30 فروردین ماه خبر داد و اظهار داشت: پایان و یا ادامه اجرای این طرح تا ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا در استان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که در اجرای این طرح از ورود کلیه خودروهای غیر بومی به استان جلوگیری خواهد شد، افزود: همچنین ورود خودروهای غیر بومی در شهرستان های تابعه استان نیز ممنوع و تابع مقررات استانی است.

این مقام انتظامی با بیان این که این محدودیت ها شامل خودروهای حامل مواد غذایی و دارویی، مواد سوختی و فاسد شدنی نیست، خاطرنشان کرد: سایر خودروهای خدماتی نظیر خودروهای حامل تجهیزات کشاورزی و حامل مواد غذایی دامی با ارائه مجوز از استانداری و یا فرمانداری ها مجاز به ورود به استان و یا شهرستان های تابعه هستند.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر عدم مسافرت به استان مازندران همچنین اظهار داشت: کارمندان ادارات و سازمان ها با ارائه مجوز تردد از ستاد پیشگیری از بیماری کرونا مجاز به تردد فقط در محدوده محل فعالیت خود هستند .

سردارمیرفیضی با توصیه شهروندان به ماندن در خانه و رعایت کامل نکات بهداشتی، بر همکاری با پلیس و نیروهای مستقر در ورودی شهرستان ها و معابر بین شهری و روستایی تاکید کرد و اظهار داشت: ریشه کن شدن این ویروس منحوس نیازمند توجه به توصیه های بهداشتی و همراهی و همدلی همه مردم عزیز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.