پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سارقان چهار کیلوگرم جواهر و سنگ قیمتی در ساری دستگیر شدند

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز،  روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران ، سردار سید محمود میرفیضی گفت : در پی وقوع سرقت از گالری جواهرات، طلاجات و تراش سنگ های قیمتی در یک واحد آپارتمانی واقع در ساری و سرقت مقادیر زیادی جواهرات و سنگهای قیمتی، رسیدگی پرونده در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان با حضور در محل وقوع در بررسی صحنه جرم دریافتند، سارق یا سارقان به صورت حرفه ای با شیوه و شگرد خاص از طریق درب ورودی اصلی وارد ساختمان شده و با تخریب درب واحد آپارتمانی و سیستم های حفاظتی اقدام به دستبرد جواهرات و سنگ های قیمتی زدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقان، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ادامه تحقیقات یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ را در این پرونده شناسایی کردند و موفق شدند یکی از سارقان حرفه ای و از اعضای اصلی باند سرقت را شناسایی کنند.

سردار میرفیضی افزود : ماموران پس از شناسایی متهم ، این فرد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه حین فروش اموال مسروقه دستگیر کردند که متهم در تحقیقات اولیه پلیس به بزه انتسابی با همکاری سه همدستش اقرار کرد و مقادیری از جواهرات و سنگ های قیمتی نیز از وی کشف شد.

وی با اشاره شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ، از کشف اکثر اموال مسروقه اعم از سنگ های جواهری به میزان چهار کیلوگرم، جواهرات و طلاجات به همراه تجهیزات خبر داد و افزود : برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی  ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده که اموال مسروقه توسط مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران از تشکیل پرونده برای اعضای این باند سرقت خبر داد و افزود: متهمان با صدور قرار قانونی مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.