کد خبر:16196
پ
farmandar-javad-vahedi

زمین لرزه ۳.۹ ریشتری کیاسر خسارت نداشته است

  به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از مهر،  فرماندار ساری گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت زمین لرزه ۳.۹ ریشتری کیاسر ساری گزارش نشده است.   جواد واحدی  افزود: از زمان وقوع زمین لرزه تاکنون طبق رصد و پایشی که از منطقه داشته ایم تاکنون گزارشی از خسارت اعلام نشده است.   […]

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از مهر،  فرماندار ساری گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت زمین لرزه ۳.۹ ریشتری کیاسر ساری گزارش نشده است.

 

جواد واحدی  افزود: از زمان وقوع زمین لرزه تاکنون طبق رصد و پایشی که از منطقه داشته ایم تاکنون گزارشی از خسارت اعلام نشده است.

 

وی یادآور شد: در عین حال، تیم ها و گروهها همچنان در حال بررسی مسئله هستند تا نسبت به تهیه گزارشی از این حادثه اقدام کنند.

 

به گزارش مهر، این زمین لرزه  در ساعت ۳  و 59 دقیقه بامداد یکشنبه  ۲۴ اسفند رخ داده است، مختصات این زمین‌لرزه که در عمق ۴ کیلومتری زمین رخ داده، ۳۶.۱۳ درجه عرض شمالی و ۵۳.۵۶ درجه طول شرقی ثبت شده است.

 

این زمین لرزه در ۱۳ کیلومتری کیاسر در استان مازندران، ۴۵ کیلومتری پل سفید در مازندران و ۴۵ کیلومتری شهمیرزاد در استان سمنان رخ داده است. 

 

«وقتی در چهاردانگه زمین لرزه شدیدی بیاید» مقاله ای به قلم عین اله آزموده یکی از مدیران سایت چهاردانگه ساری.

کلیدواژه : زلزلهکیاسرواحدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194