کد خبر:104006
پ
دفتر-شماره-3-دفتر-همیاری-شهرداری‌ها-در-غرب-مازندران-فعال.jpg

دفتر شماره 3 دفتر همیاری شهرداری‌ها در غرب مازندران فعال شد

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران هم همزمان با آغاز به کار این دفتر نشست شورای معاونان این سازمان را در محل دفتر جدید برگزار کرد. جواد طالبی هدف از فعال کردن این دفتر  را افزایش سرعت و کیفیت خدمات رسانی به مردم غرب استان برشمرد و گفت […]

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران هم همزمان با آغاز به کار این دفتر نشست شورای معاونان این سازمان را در محل دفتر جدید برگزار کرد.

جواد طالبی هدف از فعال کردن این دفتر  را افزایش سرعت و کیفیت خدمات رسانی به مردم غرب استان برشمرد و گفت : استاندار مازندران در خصوص آسان سازی ارائه خدمات به مردم غرب استان و کاهش مراجعات به مرکز استان برای امور اداری تاکید ویژه دارد و سازمان همیاری نیز در این خصوص برنامه های مختلفی را اجرا خواهد کرد.

وی افزود: مدیران سازمان از این پس به صورت منظم جهت خدمات دهی ، پاسخگوئی و حل  مسائل و مشکلات مردم غرب استان در این دفتر حضور می یابند.

دفتر شماره سه سازمان همیاری شهرداری ها واقع در شهرستان نوشهر قرار است به شهرداری ها و مردم شهرستان های نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر خدمات لازم را ارائه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194