پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دستگیری عاملان حمله به نیروهای حفاظتی منابع طبیعی در چهاردانگه

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:   ساعت ۴ صبح روز جمعه ۳۱ خرداد، یک خودرو پراید حامل قاچاق چوب توسکا به نگهبانی عبور قادیکلای چهاردانگه ساری رسید که با ممانعت توسط مأموران این نگهبانی روبه‌رو شد.

قاچاقچیان چوب با مأموران درگیر و با قمه، شمشیر و چاقو به آنها حمله کردند و پس از آن وارد نگهبانی شده و با تخریب نگهبانی و مجروح کردن مأموران منابع طبیعی متواری شدند.

این خبر را محمد حجازیان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ساری همان روز به فارس داده بود و البته خبر از شناسایی آنها در همان روز نیز داد.

در حمله مسلحانه با سلاح سرد به نگهبانی عبور قادیکلای چهاردانگه سه مامور حفاظتی از ناحیه زیر چشم، بازو و دست دچار جراحت شده که به بیمارستان منتقل شده بودند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری گفته بود که  قاچاقچیان متواری، شناسایی شده‌اند و ما از طریق دادستانی و نیروی انتظامی پیگیر موضوع هستیم تا متجاوزان به اشد مجازات برسند.

خبر حمله قاچاقچیان چوب به نیروهای حفاظتی منابع طبیعی ساری را از محمد حجازیان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان جویا شدیم که وی در گفت‌وگو با فارس، از دستگیری عاملان حمله به نیروهای حفاظتی خبر داد.

وی گفته است ضاربان نیروهای حفاظتی (حافظان جنگل) دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شدند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.