کد خبر:3687
پ
bargh

حضور ۷ گروه از ماموران برق شهرستان ساری برای رفع نقص برق منطقه

بخشدار چهاردانگه گفت: در پی بروز مشکل قطعی برق در بخش چهاردانگه و به ویژه روستاهای دهستان پشتکوه مشکلاتی از این بابت متوجه اهالی این روستاها شده بود که گلایه ی اهالی این روستاها را به دنبال داشت.

 

آقای امینی، بخشدار بخش چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز از حضور ۷ گروه از ماموران برق شهرستان ساری برای رفع نقص برق در دهستان پشتکوه و چهاردانگه خبر داد.

 

آقای امینی در این رابطه به خبرنگار ما گفت: در پی بروز مشکل قطعی برق در بخش چهاردانگه و به ویژه روستاهای دهستان پشتکوه مشکلاتی از این بابت متوجه اهالی این روستاها شده بود که گلایه ی اهالی این روستاها را به دنبال داشت.

 

بخشدار چهاردانگه در ادامه گفت: با پیگیری های انجام شده در این رابطه و مطلع کرده مدیران توزیع برق شهرستان ساری از این موضوع، از صبح امروز شرکت توزیع برق شهرستان ساری تعداد ۷ گروه از ماموران این شرکت را برای رفع نقص برق منطقه اعزام کرد.

 

امینی ادامه داد: این ۷ گروه که متشکل از حدود ۵۰ نفر بودند با مراجعه به تک تک تیرهای برق در روستاهای اروست ، مالخواست ، قلعه سر ، اراء ، بالاده و … در تلاش برای رفع نقص کامل برق منطقه هستند.

 

بخشدار چهاردانگه در پایان گفت: آقای طالبان، مسئول شرکت برق شهرستان ساری به همراه این ۷ گروه برای بازدید از تاسیسات برق منطقه در این بخش حضور داشته و از نزدیک شاهد و ناظر کار این گروه بوده اند.

 

متاسفانه از ابتدای ماه مبارک رمضان برق دهستان پشتکوه و چهاردانگه به طور مکرر به ویژه در زمان افطار و سحر قطع شده و مشکلاتی را برای اهالی این روستاها به وجود آورده است. این قطعی برق حتی موجب از کار افتادن و سوختن وسایل برقی اهالی شده و خساراتی را به آنها وارد آورده است. امیدواریم که با پیگیری مسئولان خسارت به وجود آمده برای وسایل برقی اهالی این روستاها که به دلیل نقص برق بوده جبران شود.

 

کلیدواژه : برق
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید