پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حجت الاسلام سید محمدعلی واعظی درگذشت

پیکر مرحوم واعظی صبح امروز سه شنبه ۱۱ خردادماه ۱۳۹۵ در زادگاهش روستای سادات محله بخش چهاردانگه به خاک سپرده خواهد شد.

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، صبح روز دوشنبه ۱۰ خردادماه ۱۳۹۵ حجت الاسلام محمدعلی واعظی از واعظان به نام چهاردانگه ای دار فانی را وداع گفت.

 

پیکر مرحوم واعظی صبح امروز سه شنبه ۱۱ خردادماه ۱۳۹۵ در زادگاهش روستای سادات محله بخش چهاردانگه به خاک سپرده خواهد شد.

 

شیخ سید محمدعلی واعظی متولد ۱۳۳۶ در روستای سادات محله چهاردانگه و برادر شهید سید مهدی اندراجمی می باشد. وی فعال در دوران انقلاب بوده و با پخش اعلامیه و نوار حضرت امام (ره ) از فعالان انقلابی بود که در تظاهرات پاییز ۵۷ مورد ضرب و شتم ساواک قرار گرفت. مرحوم واعظی مربی قرآن در روستا بوده و چندین سال به آموزش قرآن و احکام اسلامی در بین نوجوانان و جوانان مشغول بود.

 

پایگاه خبری چهاردانگه، درگذشت مرحوم واعظی را به خانواده محترمش و اهالی روستای سادات محله و همه ی چهاردانگه ای ها تسلیت گفته و برای وی آمرزش الهی و برای بازماندگانش صبرو شکیبایی مسئلت دارد. روحش شاد.

 

vaezi

 

2 نظرات
  1. همین جایی ام می گوید

    روحشون شاد،همنشین با ائمه اطهار باشند ان شالله
    یک سوال داشتم از حضورتون::::::::::
    فرمودین شیخ سید محمدعلی واعظی، برادر شهید سید مهدی اندراجمی می باشد آخه فامیلی این دو عزیز سفر کرده با هم فرق داره،یکی واعظی و دیگری اندراجمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. هانی می گوید

    خداوند قرین رحمت و امرزش و مغفرت قرار دهنداقای واعظی رو عزیز ایشون یعنی اقای واعظی خدا با ائمه اطهار محشورشون کنه فامیلیشون و عوض کردن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.