پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تک گل پیروزی بخش عالیشاه برای پرسپولیس

0

پرسپولیس با تک‌گل امید عالیشاه موفق شد از سد ذوب‌آهن بگذرد و به سه امتیاز مهم برسد.

 پرسپولیس 1 - ذوب‌آهن صفر: مدعی بی‌رحم قهرمانی!

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از مهمترین بازی‌های این هفته تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن درحالی به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان یحیی گل‌محمدی با وجود شروع نه چندان خوب، در نیمه دوم، کنترل بازی را در اختیار گرفتند و به برد ارزشمند رسیدند.

در نیمه اول، ذوب‌آهن دو موقعیت بسیار خوب داشت که به‌‌خصوص شوت نخست می‌توانست تبدیل به یک گل بشود؛ اما علیرضا بیرانوند با کمک تیر دروازه توپ را مهار کرد و نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با تعویض‌های یحیی در نیمه دوم و خروج علی نعمتی و وحدت حنانوف، پرسپولیس شکل هجومی‌تری به خود گرفت و سرانجام روی ارسال تعویض سوم، سروش رفیعی، گل سه‌امتیازی به‌دست آمد. سروش در بدو ورود توپ را روی دروازه فرستاد و با ضربه سر امید عالیشاه، قفل دروازه ذوب‌آهن شکست.

بعد از این گل، ذوب‌آهن جلو کشید تا گل را جبران کند و در همین حال پرسپولیس موقعیت‌های بیشتری هم کسب کرد که در یک صحنه شیخ دیاباته فرصتی ایده‌آل برای گلزنی داشت اما نتوانست ضربه نهایی را بزند.

این پیروزی باعث شد تا پرسپولیس 35 امتیازی شود و اختلاف پنج امتیازی با سپاهان را حفظ کند و فاصله با استقلال را به هشت امتیاز افزایش دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.