کد خبر:106059
پ
IMG_20191103_182636_263

برگزاری زنگ پدافند غیر عامل در منطقه چهاردانگه

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، این مراسم با حضور بخشدار، رییس آموزش و پرورش، رییس کمیته امداد، شهردار، فرماندهی نیروی انتظامی، دانش آموزان و معلمان و مربیان دبیرستان زینبیه شهر کیاسر در نمازخانه این دبیرستان برگزار شد. عباسعلی نجفی کرسامی رییس اداره آموزش و […]

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، این مراسم با حضور بخشدار، رییس آموزش و پرورش، رییس کمیته امداد، شهردار، فرماندهی نیروی انتظامی، دانش آموزان و معلمان و مربیان دبیرستان زینبیه شهر کیاسر در نمازخانه این دبیرستان برگزار شد.

عباسعلی نجفی کرسامی رییس اداره آموزش و پرورش چهاردانگه در این مراسم گفت: مصون سازی زیر ساخت های مختلف کشور در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از مهمترین اهداف این مراسم است که تمهیداتی برای کاهش آسیب پذیری و صیانت از دستگاهها در مقابل جنگ نرم و جنگ سایبری در نظر گرفته شود.

وی افزود پدافند غیرعامل گستردگی بسیاری در حوزه های مختلف دارد و فراهم سازی زیرساخت های پدافند غیرعامل در منطقه چهاردانگه دارای اهمیت بالایی است.

رییس اداره تعلیم و تربیت منطقه چهاردانگه در پایان آموزش و پرورش را اصلی ترین بستر اجرای پدافند غیرعامل دانست و گفت: آگاه سازی ومقاوم سازی فرهنگی و اجتماعی جامعه در مقابل تهدیدهای جنگ دشمن باید استراتژی پدافند غیرعامل باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194