پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

برگزاری دوره آموزش کمک‌های اولیه ویژه دهیاران چهاردانگه

رئیس جمعیت هلال‌احمر ساری گفت: نخستین دوره آموزش امداد و کمک‌های اولیه ویژه دهیاران بخش دودانگه، چهاردانگه، رودپی شمالی و رودپی شهرستان ساری به پایان رسید.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر مازندران، علی عباس‌پور اظهار کرد: نخستین دوره آموزش امداد و کمک‌های اولیه ویژه دهیاران بخش دودانگه، چهاردانگه، رودپی شمالی و رودپی جنوبی شهرستان ساری به پایان رسید.

 

وی بیان کرد: این دوره از سری آموزش‌های مقدماتی امداد و نجات است که در راستای اجرای طرح خانه هلال و مدیریت بحران روستایی به‌منظور آموزش، تشکیل تیم و برگزاری مانورهای میدانی امداد و نجات روستایی در بخش‌های شهرستان ساری انجام می‌شود.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر ساری از ادامه این آموزش‌ها در روستاهای مختلف این شهرستان خبر داد و هدف از این طرح را آموزش روستاییانی که بیشتر در مناطق آسیب‌پذیر هستند عنوان کرد که جهت بالا بردن توان پیشگیری و آمادگی آنها در مقابل حوادث و بلایا آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

 

عباس‌پور تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در این مرحله تمامی دهیاران این بخش‌ها از آموزش‌های مقدماتی امداد و کمک‌های اولیه بهره‌مند شدند و با هماهنگی‌های صورت گرفته با دهیاران، براساس جدول زمان‌بندی شده جهت اعزام مربیان به روستا اقدام می‌شود تا تمامی افراد روستاها بتوانند با این آموزش‌ها آشنا شوند.

 

1 نظر
  1. شهرداری می گوید

    اجرای طرح شناسایی وصدورکارت احرازهویت برای رانندگان آژانسهای شهرکیاسر
    به گزارش روابط عمومی شهرداری کیاسر مسؤل حمل ونقل وترافیک شهرداری کیاسرازاجرای طرح شناسایی رانندگان آژانسهای شهروصدورکارت احراز هویت برای آنان خبرداد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.