کد خبر:14150
پ
hamed-khalili-azni

برگزاری جلسه کارگاهی بررسی وضعیت آموزشی دبیرستان های منطقه چهاردانگه

بعد از برگزاری آزمون نیمسال اول و پیشرفت تحصیلی و بررسی های انجام شده چهار ماهه از وضعیت آموزشی دبیرستان های(دوره اول و دوم) منطقه، جلسه کارگاهی با حضور خلیلی(معاون آموزشی منطقه)، کارشناسان آموزش و معاونین و نمایندگان دبیران مدارس، در دبیرستان زینبیه منطقه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از روابط عمومی اداره  آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، خلیلی، معاون آموزشی اداره گفت: بعد از برگزاری آزمون نیمسال اول و پیشرفت تحصیلی و بررسی های انجام شده چهار ماهه از وضعیت آموزشی دبیرستان های(دوره اول و دوم) منطقه، جلسه کارگاهی با حضور معاون آموزشی منطقه، کارشناسان آموزش و معاونین و نمایندگان دبیران مدارس، در دبیرستان زینبیه  و امام حسین (ع) وناجم منطقه برگزار شد.

2- IMG_2128

در این جلسه ابتدا معاون آموزشی اداره با اشاره به اهمیت ارزشیابی و جدایی ناپذیری ارزشیابی از فرایند یاددهی و یادگیری گفت: ارزشیابی دانش آموزان باید به عنوان بخش جدایی ناپذیر فرایند یاددهی و یادگیری و نه نقطه پایان تلقی گردد و هدف نهایی ارزشیابی اصلاح و بهبود فرآیند آموزش است.

 

خلیلی همچنین در مورد اهمیت دفاتر کلاسی، شرکت در طرح و برنامه های آموزشی، طراحی سؤالات استاندارد و… با حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

در پایان امینی، کارشناس مسئول آموزش متوسطه منطقه، تحلیل کاملی از وضعیت مدارس و دفاتر کلاسی در نیمسال اول ارائه نموده و بر توجه به این امر مهم تأکید کرد.

 

مقرر گردید؛ که تشکیل این جلسه، طبق زمانبندی منظم در منطقه ادمه یابد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194