پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش چهاردانگه

امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ کمیته امنیتی در خصوص ماه مبارک رمضان و امنیت بخش چهاردانگه در دفتر امام جمعه بخش چهاردانگه تشکیل شد.

4

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ کمیته امنیتی در خصوص ماه مبارک رمضان و امنیت بخش چهاردانگه در دفتر امام جمعه بخش چهاردانگه تشکیل شد.

در این جلسه مسائلی در حوزه امنیت بخش چهاردانگه با حضور فرمانده سپاه کیاسر ، رئیس دادگستری بخش ، بخشدار ، فرمانده انتظامی بخش ، فرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه کیاسر و همچنین سرپرست تبلیغات شهر کیاسر در دفتر امام جمعه بخش چهاردانگه بحث و گفتگو شد.

در جلسه امروز این کمیته فرمانده، انتظامی بخش چهاردانگه  گزارش اجمالی از فعالیت های حوزه انتظامی بخش را خدمت امام جمعه بخش ارائه نمود.

در این جلسه مسائلی اجمالی از قبیل ماه مبارک رمضان و امنیت شهر و روستاها، اشراف کامل امنیتی در بخش و … مطرح و مطالبی در این حوزه ها از ظرف اعضاء مطرح شد.

همچنین سروان کردان و بخشدار  و اقای کاظمی و فرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه شهر کیاسر مطالبی را در حوزه های یاد شده مطرح کرده که در بین حاضرین در جلسه بحث و گفتگو شد.

jalaseh-95-3-31

 

4 نظرات
 1. azad می گوید

  فرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه یک خانم نیست؟!

 2. همولایتی می گوید

  پس اگرفرمانده حوزه خواهران حضرت خدیجه بود چرا درتصویر وجود نداره بعدش فرمانده تاساعت اداری سرکاربودن

  1. کیاسری می گوید

   بله حضور داشتند متاسفانه عکس ناقص است

 3. نکته سنج می گوید

  سلام/جلسه فوق، بعید است که امنیتی بوده است، تا آنجا که بنده مطلع هستم در جلسه کمیته امنیتی به علت محرمانه بودن بحثها امام جمعه محترم و سازمان تبلیغات حضور ندارند؛احتمالا جلسه بررسی و تبادل نظر در مورد ماه مبارک رمضان بوده است که خبر بزرگنمایی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.