کد خبر:16306
پ
mohamadnezhad1

برای قبر بدون مرده فاتحه نخوانید!

مسئولیت مرگ و میرهای سریالی جاده ساری- تاکام کیست/مشخص نیست این قبیل مدیران امتحان پس داده تا کی می خواهند به مردم ساری دروغ بگویند.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از مازند نومه، امروز در اظهارنظرها خیلی ها برای مردم ساری تأسف می خورند و حق هم دارند، چون با کمال تأسف هفته قبل، بازهم کل اعضای یک خانواده سه نفره در کیلومتر ۷ جاده ساری تاکام در آستانه عید نوروز جان باختند و خانواده هایی را داغدار کردند.

 

mohamadnezhad1

 

ظاهراً این سناریوی تلخ همچنان ادامه دارد و بی تدبیری مسئولان مربوط در نقطه حادثه خیز -که چندین نفر در همین نقطه جان شان را از دست دادند- تمام شدنی نیست.

 

این جاده به لحاظ گردشگری در ایام تعطیلات با حجم سنگین ترافیک، کاملاً بسته و بعضاً یک طرفه می شود و هر سال قربانیان زیادی می گیرد و به قولی به جاده آخرت تبدیل شده است .

 

کسی به فکر جان مردم نیست و در مسیر جنوبی شهر ساری که مردمی زحمتکش و کم بضاعت زندگی می کنند، متأسفانه هر سال باید نظارگر حادثه های تلخ و دلخراش باشند.

 

در اوایل سال که کار تعریض جاده شروع شده بود، بارقه های امید در مردم بارور گشت و یکی از مسئولان ارشد ساری در مصاحبه ای اعلام کرد تا پایان سال هفت کیلومتر از این جاده تعریض خواهد شد.

 

متأسفانه نه تنها این ادعای دروغین محقق نشد، بلکه با تخریب جاده و تبدیل آن به خندقی از آب و گل هر لحظه بوی حادثه و مرگ می دهد.

 

مشخص نیست این قبیل مدیران امتحان پس داده تا کی می خواهند به مردم ساری دروغ بگویند و تا کی باید خانواده هایی از بی تدبیری اینان، آن هم در ایام عید و شادی، داغدار و ماتم زده شوند؟

 

مردم باید تاوان کدام گناه ناکرده را پس بدهند و دائماً با ترس و وحشت از این جاده عبور و مرور کنند؟

 

شاید لازم باشد برای مسئولان مربوط کلاس دوره های آموزشی بگذارند تا شادی مردم به عزا تبدیل نشود. مردم از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی هم توقع پیگیری و جدیت بیشتری دارند.

 

نویسنده: لطف الله محمد نژاد

 

دیدگاه کاربران ۴ دیدگاه
 • آتیش. ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ / ۲۲:۳۲
  0 0

  خواهشن وقت نماینده محترم ما رو با چنین مسائلی که بهشون ربطی نداره نگیرید ، در ضمن ما خدارو شکر میکنیم که هر دو نماینده ساری ومیان درود ازمنطقه چهاردانگه ودو دانگه میباشند ،

  • اشرف نژاد ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۳:۰۷
   0 0

   درسته که از اهالی چهاردانگه و دودانگه هستن
   برای این هم انتخاب شدن که برای رفع مشکلات مردم کاری انجام بدن
   آیا توقع زیادیه؟؟؟

 • علی کیاسری ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۶:۳۲
  0 0

  بایست تاسف خورد که هیچ خدمتی نکردن. این مردمان ساده و دوست داشتنی، نسبت به منطفه خودشون غیرت و تعصب دارن. اما افسوس که نماینده های ما بی تفاوت اند.

 • تاکامی ریکا ۸ فروردین ۱۳۹۴ / ۰:۱۶
  0 0

  برادر محترم آقای محمد نژاد. گله از مسئولین کار بیفایده ای هست. به نظر اینجانب آقایان مردم را فقط برای رسیدن به مسند و میز میخواهند و ما هم خوب ملتی هستیم که خوب (….) میدیم. صبر کن تا انتخابات برسد تا ببینید که چه ها میگویند و ما هم در این خیالبافی چه گول ها که نمیخوریم. آقایان با ماشینهای ۱۰ ایربگی تردد میکنند به آنها چه که جاده برای پیاده و پراید نا امنه! اگه جاده برای ماشینهای چند صد میلیونی آقایان ناامن شد آن وقت ببینید که تمام این جاده ۸ بانده میشود. نگویید کجا بود ماشین چند صد میلیونی. دارند ولی اینجا نمیاورند. – خونه آقای (…) در تهران کجای تهرانه؟ میدونی؟ چند میلیارد قیمتشه؟ میدونی؟ فکر میکنی که این گوش بدهکار حرف ضعفاست؟ اگر نمیدونی بپرس و بگو. اگر عرض بنده خلاف بود بگو تا آدرس دقیق خونه تهرانش را بگم. چیزهای دیگه بماند. …..
  …………………………………………..
  چهاردانگه نیوز: از کاربران گرامی تقاضا داریم جهت رعایت قانون مطبوعات و قانون فضای سایبری از آوردن نام اشخاص حقیقی و حقوقی در انتقادهایشان خودداری کنند. زیرا گاهی ناچاریم برای رعایت قانون و بار مسئولیت قضایی که متوجه ما میشود، یک یادداشت را تایید نکنیم و یا بجای نام اشخاص و هم چنین واژگان منفی و دور از نزاکت، (…) بگذاریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید