پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتصاب یک چهاردانگه ای به عنوان کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش ناحیه یک ساری

آیین تکریم ومعارفه کارشناس مسئول حراست آموزش وپرورش ناحیه یک ساری با حضور سهرابی ریاست اداره حراست اداره کل ودیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری وکلیه معاونین وکارشناسان این اداره برگزارشد.

9

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک ساری ،آیین تکریم ومعارفه کارشناس مسئول حراست آموزش وپرورش ناحیه یک ساری با حضور سهرابی ریاست اداره حراست اداره کل ودیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری وکلیه معاونین وکارشناسان این اداره برگزارشد.

 

سهرابی در این دیداربا تقدیر از زحمات چندساله ابوالقاسم غلامی قادی برای همکارجدیدمحمدحسن سلطانی آرزوی موفقیت کردند.

 

ریاست اداره حراست اداره کل در ادامه به این نکات اشاره کردند:سمت وسوی حراست به سمت حراست دانش بنیان می باشد،که در آن تصمیمات براساس علم گرفته می شودکه بیشترین هدف آن آسیب ندیدن همکاران است.

 

وی از دیگراهداف اداره حراست را نهادینه کردن گفتمان امنیت فرهنگی بجای فرهنگ امنیتی برشمرد وبرتری قدرت منطق بجای منطق قدرت ودوری از استراتژی های خشک وآینده پژوهی را از دیگر برنامه های این اداره برشمرد.

 

سهرابی در ادامه به خصوصیات یک مسئول حراست اشاره کرد: ۱-داشتن کنترل وعزت نفس۲- دورنبودن از خدا۳-تواضع وفروتنی۴-دوری از وابستگی های غیرمنطقی وخشک ۵-دل نبستن به شغل

 

سید محمد حسین سلطانی از روستای کنتای چهاردانگه می باشد. وی بیش از ۲۰ سال در منطقه چهاردانگه به عنوان دبیر علوم، مدیر مدرسه و کارشناس مسئول امور اداری خدمت نمودند.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ضمن تبریک این انتصاب به ایشان از خداوند متعال موفقیت ایشان را مسئلت دارد.

9 نظرات
 1. ساداتي تيله بني می گوید

  با سلام ضمن تبریک فراوان آروزوی موفقیت برای آقای سلطانی دارم

 2. دبیر چهاردانگه می گوید

  آقای سلطانی، فردی توانمند و بالیاقت است و در حوزه های مختلف اداری، تسلط دارد.
  به ایشان، تبریک عرض مینمایم و آرزوی موفقیت در این پست، برایشان دارم.

 3. معصومه حسن پور می گوید

  انتصاب به جا و شایسته همکار گرامی و توانمند،جناب آقای سلطانی را به عنوان کارشناس مسئول حراست آموزش وپرورش ناحیه یک ساری تبریک گفته و توفیق روز افزون ایشان را از خداوند منان مسئلت داریم .

  مدیریت و کارکنان دبیرستان شبانه روزی حضرت فاطمه الزهرا (س) خالخیل

 4. بهادرنوکنده می گوید

  برادر عزیزم جناب آقای سید محمد حسین سلطانی
  انتخاب بجا وشایسته جنابعالی را بعنوان مسئول حراست آموزش وپرورش ناحیه یک که نشان از لیاقت وشایستگی شما میباشد را به حضورتان تبریک عرض مینمایم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق موید وپیروز باشید
  ارادتمند شما :نوکنده

 5. دبیر می گوید

  با سلام
  انتصاب به جا و شایسته ی اقای سید محمد حسین سلطانی را به عنوان مسئول حراست آ.پ ناحیه ۱ به جامعه فرهنگیان و آقای دیانی تبریک عرض مینمایم.
  آقای سلطانی عزیز و دوست داشتنی انشاءلله همیشه سلامت باشید
  لیاقتتان بیشتر از این هاست
  دوست دار شما

 6. احمد کفشگر کیاسری می گوید

  با سلام . انتصاب بجا وشایسته فرزند پاک این منطقه به عنوان مسئول حراست ناحیه یک ساری موجب مباهات ماست .حلاوت این انتصاب گوارای ذائقه ی همه همکاران گرامی وعلی الخصوص چهاردانگه دوستان ،باد ..

 7. سلطانی می گوید

  خدمت همه دوستان و آشناییان وهمکاران خوب و گرامیم که حقیر را با حضور در محل کار ، تماس تلفنی ،پیامک و پیام در شبکه های مجازی و در سایت چهاردانگه نیوز مورد لطف خود قرار دادند عرض سلام و ارادت دارم و سپاسگزارم . بنده واقعا” خودم را لایق اینهمه محبت دوستانم نمیدانستم و در حقیقت بزرگی خود را به بنده نسبت دادید امیدوارم با دعای خیر از نفس گرم مسیحایی شما عاقبت بخیر شوم و و خودم را نیازمند راهنمایی های و نصایح شما میدانم و تردیدی ندارم که دریغ نمیفرمایید. از سرور عزیزم جناب آقای حامد خلیلی ازنی هم که همیشه مورد لطف ایشان قرار داشتم صمیمانه تشکر میکنم.
  «موفقیت و عاقبت بخیری شما خوبان را از خداوند منان مسالت دارم» ارادتمند همه شما: سیدمحمدحسین سلطانی

 8. سید بشیر عمادی می گوید

  سلام بر سلطان قلبها ، معلم گرانقدری که سالها بر دلها سلطانی نمود و قلبی زلال و بی نظیر ، پاک و بی آلایش دارد که عیارش ناب نابه .حضورش در جمع خوبان ناحیه یک خیلی به دل نشست . مبارک معلمان و کارکنان ناحیه ی یک بخصوص تبریک به آقای دیان مدیر محبوب و دوست داشتنی ناحیه یک به جهت حسن انتخابش

 9. moslem hoseini می گوید

  جناب آقای سلطانی
  با سلام انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت کارشناس مسول حراست ناحیه یک تبریک عرض می نمایم .موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.