کد خبر:39479
پ
۱۳۹۳۰۱۲۷۰۰۰۲۵۷_PhotoA

امضای خواهرخواندگی ساری و مارکه ایتالیا

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: خواهرخواندگی ساری و مارکه ایتالیا توسط شهردار ساری و استاندار مارکه ایتالیا به امضا خواهد رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از فارس ،حسن خیریانپور پیش از ظهر امروز در همایش تجاری مشترک فعالان اقتصادی مازندران با هیأت اقتصادی جمهوری ایتالیا اظهار کرد: هدف از این بازدید تعمیق ارتباط در ابعاد مختلف و گسترش مناسبات اقتصادی، تجاری، صنعتی، گردشگری، کشاورزی و دانشگاهی و علمی است.

 

وی افزود: برای تحقق این هدف چهار گروه تجاری از روز گذشته وارد مازندران شدند و کارگروه‌های اقتصادی تشکیل شد.

 

خیریانپور ادامه داد: مذاکرات و تبادل تجربیات انجام شد و ماحصل این تبادل تجربیات امروز با حضور دو استاندار در قالب تفاهم‌نامه به امضا خواهد رسید.

 

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار مازندران بیان کرد: خواهرخواندگی ساری و مارکه ایتالیا توسط شهردار ساری و مارکه ایتالیا به امضا خواهد رسید.

 

وی اظهار کرد: امیدوارم با ظرفیت‌های بالایی که در مازندران وجود دارد تبادل دانش فنی و مهندسی و گسترش مبادلات تجاری و اقتصادی و صادرات از مازندران به مارکه در زمینه کشاورزی، اقتصادی، صنعتی، گردشگری و صنایع دستی گسترش یابد.

 

خیریانپور خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی و بخش خصوصی مازندران توانمندی‌های زیادی در زمینه‌های مختلف دارند و علاقه‌مند برای گسترش همکاری برای بازرگانی مارکه بوده که منجر به انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی فی‌مابین با مارکه می‌شود.

 

هیأت ۴۶ نفره با بخش خصوصی در اتاق بازرگانی مازندران تبادل اطلاعات و تجربیات دارند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید