پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فرماندار ساری خبر داد:
افتتاح ۲۲۰ پروژه طی دهه فجر در ساری

فرماندار ساری گفت: در دهه فجر امسال ۲۲۰ پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان در شهرستان ساری افتتاح می‌شود.

2

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: محمدعلی نوبخت بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساری که با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، بخشداران، روسای ادارات، اعضای شورای تامین و اصحاب رسانه در فرمانداری ساری برگزار شد، اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۲۲۰ پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان در شهرستان ساری افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هر چه کارها به مردم واگذار شود شرایط مطلوب را رقم می‌زنیم، تصریح کرد: با کمک مردم و دستگاه‌ها ۱۰۰ روستا طی دو سال اخیر آسفالت شده است.

فرماندار ساری با اعلام اینکه اسفندماه امسال رویداد مهم سیاسی را در پیش داریم افزود: ۴۷۳ شعبه در ساری و ۷۱ شعبه در میاندورود آرای مردم را اخذ می‌کند.

نوبخت با بیان اینکه آماده برگزاری انتخابات پرشور هستیم، خاطرنشان کرد: هدف ما برگزاری انتخاباتی باشکوه و با مشارکت بالای مردمی است.

نوبخت خواستار همدلی مسئولان برای رفع مشکلات مردم شد و بیان کرد: ستادهای دهه فجر امسال پرصلابت از سال‌های گذشته در مجموعه‌های مختلف شهرستان، بخش‌ها و دهیاریها به عنوان بازوان توانمند دولت در روستاها شکل گرفته تا تمام اقدامات امیدبخش ۴۵ سال گذشته به اطلاع مردم رسانده شود.

2 نظرات
  1. سعید می گوید

    سهم چهاردانگه ؟؟؟

  2. سعید می گوید

    سهم چهاردانگه با توجه به وسعت و محرومیت ۱۰۰ روستای آن و خود شهر کیاسر از این پروژه ها چیست؟
    متاسفانه چشم مسئولین چهاردانگه را فقط در انتخابات میبیند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.