کد خبر:8287
پ
khalil-entezari

اعتبارات تملک دارایی شهرهای کوچک مازندران افزایش یابد

شهردار کیاسر با تاکید بر نگاه ویژه دولت به شهرهای کوچک و تازه تاسیس، گفت: اعتبارات تملک دارایی شهرهای کوچک مازندران افزایش یابد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، خلیل انتظاری در گفت‌وگو با تسنیم، خواستار افزایش اعتبارات تملک دارایی برای اجرای پروژه‌های عمرانی برای شهرهای کمتر توسعه یافته و کم درآمد نظیر کیاسر شد و اظهار کرد: امیدواریم با تخصیص اعتبارات مکفی در رفع محرومیت از چهره شهر بیشتر گام برداریم.

 

وی افزود: پروژه بهسازی ورودی شهر کیاسر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این اقدام به منظور رفع انزوای جغرافیایی شهر کیاسر با کمک اعضای شورای اسلامی شهر در حال انجام است.

 

شهردار کیاسر با اشاره به بهبود و بهسازی ورودی پنج کیلومتری شهر کیاسر از سه راه دار پشت تا جلوی بخشداری چهاردانگه تصریح کرد: پس از شانه‌سازی جاده ورودی، نهال کاری دوطرف این جاده در دستور کار قرار دارد.

 

وی از احداث دو باند اتومبیل رو و کالسکه در مسیر ورودی این شهر خبر داد و احداث این پروژه عمرانی را سبب رشد و توسعه اقتصادی منطقه چهاردانگه دانست و خاطرنشان کرد: جذب توریست و گردشگر در شهر کیاسر نیز موجب رونق اقتصادی در این بخش می‌شود.

 

انتظاری افزود: با ساماندهی ورودی شهر کیاسر و زیباسازی آن مسافرانی که از جاده اصلی مازندران به سمنان عبور می کنند، راغب شوند به سمت شهر کیاسر حرکت و ساعاتی را در این شهر بگذرانند که این امر در اقتصاد و اشتغالزایی شهر تأثیر بسزایی دارد.

 

وی از احداث بلوار لاله زار در شهر کیاسر خبر داد و گفت: زیرسازی و آسفالت بلوار لاله زار تا ابتدای گلزار شهدا به طول ۳۵۰ متر به اتمام رسیده و تمام تیرهای روشنایی آن نصب شده است.

 

شهردار کیاسر گفت: عملیات فضای سبز، نهال کاری و گل کاری توسط واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری آغاز به کار کرده است.

 

انتظاری افزود: عقب نشینی پارک ولایت و احداث پارکینگ جهت رفاه حال همشهریان و مسافران در این بلوار صورت گرفت.

 

وی، از اجرای عملیات فنداسیون بزرگترین پرچم ایران در شهر کیاسر خبرداد و گفت: بزودی بلندترین پرچم ایران در بلند نقطه شهر کیاسر به اهتزار در می‌آید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید