پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اتمام پروژه آبرسانی پروریج‌آباد نیازمند ۱۰ هزار میلیون ریال اعتبار است

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: برای اتمام پروژه آبرسانی پروریج‌آباد ۱۰ هزار و ۲۰۸ میلیون ریال نیاز است

2

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، مجید عبدالهی در بازدید از روند اجرای پروژه آبرسانی به روستای پروریج‌آباد ساری اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه با برآورد اعتباری ۱۲۶۰۰ میلیون ریال در سال ۹۰ برای آبرسانی به ۲۸۳ نفر از اهالی روستا شروع شد.

 

عبدالهی حجم عملیات این پروژه را اجرای خط انتقال به طول ۵٫۵ کیلومتر، توسعه شبکه توزیع به طول چهار کیلومتر، حفر یک حلقه چاه عمیق، احداث سه واحد ایستگاه پمپاژ و ساخت یک باب منبع زمینی به حجم ۲۰۰ مترمکعب را اعلام کرد و بیان داشت: تا پایان سال گذشته با صرف اعتبار ۲۳۹۲ میلیون ریال حفر یک حلقه چاه عمیق و اجرای طرح برق انجام شده و ساخت مخزن زمینی نیز در دست اجرا است.

 

وی در پایان گفت: برای اتمام پروژه آبرسانی پروریج‌آباد ۱۰ هزار و ۲۰۸ میلیون ریال اعتبار نیاز دارد.

 

2 نظرات
  1. نوکنده ای می گوید

    ای کاش سری هم به روستای نوکنده هم میزدند
    تا از کمبود آب در روستا و اجرای پروژه اطلاع پیدا میکردند

  2. سیدمحسن شریفی پاجایی می گوید

    ای کاش یکی هم به درد مرم محروم، بی پول و بی پارتی پاجا رسیدگی میکرد! حالا که ما پول و پارتی نداریم باید از تشنگی تلف شیم؟ به خدا اهالی پاجا فقط هفته ای چند ساعت آب داریم!!!! روستای پاجا با وجود جمعیت کم مساحت زیر کشت زمینهای زراعی اون از خیلی از روستاهای پرجمعیت اطراف بیشتره پس لازمه در نگاه مسئولان منطقه به این روستا تجدید نظر صورت بگیره و به پاجا به دلیل سطح بالای زمینهای زراعیش توجه بیشتری بشه …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.