پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اتصال ۱۸۳ خانوار روستایی بخش چهاردانگه به شبکه ملی اطلاعات

اتصال Û±Û¸Û³ خانوار روستایی شهرستان ساری به شبکه ملی اطلاعاتtY¶Æ
0

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه اندازی سایت ایرانسل روستای تلوکلا با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان جهت پوشش سه روستای الندان،کیاده، تلوکلا و دریاچه گردشگری پَله الندان بخش چهاردانگه شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، اسماعیل اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: در واپسین روزهای سال، سایت جدید اپراتور ایرانسل در روستای تلوکلا بخش چهاردانگه شهرستان ساری با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان از محل پروژه های توسعه ارتباطات روستایی uso وزارت در پی مصوبات سفر استاندار محترم به بخش چهاردانگه و پیگیری نماینده مردم شهرستانهای ساری و میاندرود راه اندازی شد.

اعزی درخصوص راه اندازی سایت مذکور، تصریح کرد: با راه اندازی این سایت روستاهای الندان ، کیاده و دریاچه گردشگری پَله الندان منطقه چهاردانگه شهرستان ساری به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند. و  جمعیتی بالغ بر ۱۸۳ خانوار  از خدمات باکیفیت صوت و اینترنت برخورار می شوند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های متنوع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اداره کل متبوع خود در منطقه ساری و میاندرود در سال ۱۴۰۲ گفت: در تلاش هستیم تا با ادامه پروژه های مختلف ارتباطی در سه حوزه راه اندازی سایت های جدید تلفن همراه، ارتقای تکنولوژی سایت های موجود و همچنین ایجاد شبکه فیبر نوری به میزان ۱۰۰ کیلومتر در این دو شهرستان شکاف دیجیتالی موجود در مناطق روستایی را نسبت به مناطق شهری به پایین ترین نقطه ممکن برسانیم.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در خاتمه از زحمات بخشدار سابق و جدید بخش چهاردانگه، شورای بخش و همچنین دهیاری و شوراهای اسلامی روستاهای تحت پوشش که همکاری و تعامل بسیار خوبی در نهایی سازی این پروژه داشتند تقدیر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.