کد خبر:16706
پ
BOZORG NIA

اقامت حدود سه میلیون گردشگر در مازندران

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از روابط عمومی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از ۲۷ اسفند ماه تا سوم فروردین دو میلیون و ۸۶۴ هزار و ۲۹۰ مسافر مقیم در مازندران داشتیم. دلاور بزرگ‌نیا در محل […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از روابط عمومی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از ۲۷ اسفند ماه تا سوم فروردین دو میلیون و ۸۶۴ هزار و ۲۹۰ مسافر مقیم در مازندران داشتیم.

BOZORG NIA

دلاور بزرگ‌نیا در محل ستاد اجرایی خدمات سفر با اشاره به اینکه از ۲۷ اسفند ماه تا سوم فروردین دو میلیون و ۸۶۴ هزار و ۲۹۰ مسافر مقیم در مازندران داشتیم، اظهار کرد: در این مدت ۱۸۵۸ بازدید نظارتی از سوی کمیته اسکات و امور رفاهی انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه ۴۷ مورد تشویق و ۹۵ تذکر و اخطار کتبی به تاسیسات گردشگری اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی و صنوف مختلف عرضه مواد غذایی صورت گرفته است، گفت: بیش از۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین سوپر و معمولی، بیش از یک میلیون لیتر نفت گاز، بیش از پنج هزار کیلو سی.ان.جی توزیع شد و ۵۵۸ بازسازی گارد ریل و ۷۰۸ نصب علائم و تجهیزات ایمنی صورت گرفت.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به برگزاری ۲۸۴ برنامه مذهبی ویژه ایام فاطمیه، پنج نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه‌های فرهنگی، ادامه داد: کمیته نظارت و تنظیم بازار هم سه هزار و ۹۶۰ مورد بازدید انجام داده است.

 

بزرگ‌نیا با بیان اینکه بیش از ۱۳ هزار گشت انتظامی، راهور، پلیس راه به صورت پیاده، موتوری و خودرویی در استان، تصریح کرد: ۲۰۱ مورد گشت کنترلی و نظارتی استان و شهرستان‌ها انجام شده است.

 

وی با اشاره به اجرای ۱۴۶ عملیات توسط هلال احمر، ادامه داد: هلال احمر به یکهزار و ۶۵۹ مجروح تصادفات، امدادرسانی کرده است.

 

این مسئول با بیان اینکه ۳۳۳ هزار و ۴۳۰ نفر از گردشگران از روستاها بازدید کردند، گفت: ۳۱۵ هزار و ۸۱۰ نفر از این گردشگران در روستاهای مازندران ساکن شدند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید