کد خبر:127141
پ
3507941.jpg

۹۴ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه امامت در مازندران توزیع می شود

سرهنگ سیاوش مسلمی در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک عید سعید قربان و غدیر اظهار داشت: در پی رضایتمندی مقام معظم رهبری از اجرای مرحله اول کمک مومنانه، مرحله دوم کمک مومنانه در سه برهه زمانی در استان اجرا می‌شود که مرحله اول آن مصادف با عید سعید قربان و عید غدیر است. وی […]

سرهنگ سیاوش مسلمی در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک عید سعید قربان و غدیر اظهار داشت: در پی رضایتمندی مقام معظم رهبری از اجرای مرحله اول کمک مومنانه، مرحله دوم کمک مومنانه در سه برهه زمانی در استان اجرا می‌شود که مرحله اول آن مصادف با عید سعید قربان و عید غدیر است.

وی با بیان اینکه در دهه امامت و ولایت ۹۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود، افزود: این بسته‌ها با کمک ائمه جمعه، هیئت‌های مذهبی، مؤسسات خیریه، نهادهای حاکمیتی و حمایتی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: مرحله دوم کمک مومنانه در دهه اول ماه محرم بین ۹۴ هزار نفر و در مرحله سوم نیز بسته‌های معیشتی در دهه آخر ماه صفر بین نیازمندان توزیع می‌شود.

سرهنگ مسلمی با اظهار اینکه در هرمرحله ۹۴ هزار بسته معیشتی توزیع می‌شود، گفت: لوازم التحریر، کیف، کفش و بسته‌های حمایتی و کمک‌های نقدی بین آسیب دیدگان کرونا توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه کربلا گفت: در آستانه عید سعید قربانی در شهرستان جویبار هزار و ۴۶۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

کد خبر 4986997

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید