کد خبر:131166
پ
۳۵۶۵۲۵۴.jpg

۸۹ ایستگاه آتش نشانی در مازندران خدمات دهی می کند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رازجویان پیش ازظهر دوشنبه در آئین روز آتش نشان در بهشهر با گرامیداشت و تقدیر از فداکاری و ایثارگری‌های وصف ناشدنی ایثارگران، این شغل را جلوه‌ای از فداکاری و ایثار دانست و گفت: فعالیت آتش نشانی مرز نمی‌شناسند و فعالان این رسته با جان فشانی در حفاظت از جان مردم […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رازجویان پیش ازظهر دوشنبه در آئین روز آتش نشان در بهشهر با گرامیداشت و تقدیر از فداکاری و ایثارگری‌های وصف ناشدنی ایثارگران، این شغل را جلوه‌ای از فداکاری و ایثار دانست و گفت: فعالیت آتش نشانی مرز نمی‌شناسند و فعالان این رسته با جان فشانی در حفاظت از جان مردم در حوادث مختلف گام برمی دارند.

وی باتاکید بر نظارت شهرداری‌ها بر ساخت و سازها و توجه به اصول و مقررات ایمنی، اجرای این طرح را در کاهش خسارت در زمان وقوع حریق مؤثر دانست و افزود: به زودی دستورالعمل یکپارچه سازی ایمنی ساختمان‌ها در حوزه حریق به شهرداری‌ها ابلاغ می‌شود.

معاون استاندار مازندران با تقدیر از تلاش‌های آتش نشانان در ضدعفونی کردن معابر و خیابان‌ها و اماکن عمومی برای مهار کرونا یادآور شد: با توجه به گردشگرپذیر بودن استان ضرورت حمایت بیشتر از فعالان این حرفه احساس می‌شود.

رازجویان شمار آتش نشان را در استان هزار و ۳۰۰ نفر ذکر کرد و گفت: این افراد رد ۸۹ واحد و ایستگاه آتش نشانی فعالیت می‌کنند.

کد خبر ۵۰۳۵۰۴۶

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید