کد خبر:124036
پ
3473519.jpg

۶ کیلومتر از محور هزار چهارخطه شد

به گزارش خبرنگار مهر، شش کیلومتر از پروژه چهارخطه شدن محور هراز صبح پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و مسئولان استان مازندران به بهره برداری رسید. طول کلی این پروژه ۴۸ کیلومتر و شامل سه قطعه است که در جاده آمل به تهران در استان مازندران واقع شده و پیشرفت فیزیکی آن ۷۳ […]

به گزارش خبرنگار مهر، شش کیلومتر از پروژه چهارخطه شدن محور هراز صبح پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و مسئولان استان مازندران به بهره برداری رسید.

طول کلی این پروژه ۴۸ کیلومتر و شامل سه قطعه است که در جاده آمل به تهران در استان مازندران واقع شده و پیشرفت فیزیکی آن ۷۳ درصد می‌باشد که تاکنون ۲۰ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده است.

عملیات اجرایی این شش کیلومتر در منطقه وانا و محدوده لاسم- پلور است که یک رشته تونل به طول ۱۷۴۰ متر و سه دستگاه پل به طول ۱۵۰ متر با ۳۸۰۰ متر دیواره‌سازی از ویژگی‌های آن محسوب می‌شود.

۱۷ رشته تونل به طول ۱۶.۱ کیلومتر و ۶ دستگاه پل خاص به طول ۳۷۸ متر در این پروژه تعریف شده است که این امر حکایت از توپوگرافی خاص منطقه و شرایط سخت در اغلب جبهه‌های کاری این پروژه دارد که تاکنون ۸ رشته به طول ۷.۷ کیلومتر و ۵ دستگاه پل به طول ۳۷۳ متر مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

کد خبر 4946849

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194