کد خبر:127289
پ
3500804.jpg

۵۵ هزار سبد معیشتی بین نیازمندان در ساری توزیع شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ روح اله صادقی صبح یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به برگزاری موفق مرحله اول رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: در این مرحله بیش از ۵۵ هزار سبد کالا بین مردم نیازمند در شهرستان توزیع شده است. وی به تاکید مقام معظم رهبری برای توسعه رزمایش کمک مومنانه اشاره […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ روح اله صادقی صبح یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به برگزاری موفق مرحله اول رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: در این مرحله بیش از ۵۵ هزار سبد کالا بین مردم نیازمند در شهرستان توزیع شده است.

وی به تاکید مقام معظم رهبری برای توسعه رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و از تأسیس قرارگاه حضرت امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان خبر داد و گفت: این قرارگاه در سطح ناحیه سپاه نیز فعال شده است.

وی افزود: مرحله دوم رزمایش در سه نوبت شامل عید قربان تا عید غدیر، دهه اول ماه محرم و دهه پایانی ماه صفر اجرا می‌شود و تهیه بسته‌های معیشتی، لوازم التحریر و تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان از جمله اهداف است.

سرهنگ صادی یادآور شد: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ویژه عید قربان تا عید غدیر دو هزار و ۸۰۰ خانوار نیازمند در شهرستان شناسایی شده و بسته‌های معیشتی، لوازم التحریر، کفش، جهیزیه و غیره بین آنان توزیع شده است.

جانشین فرمانده سپاه ساری تصریح کرد: انتظار داریم در مرحله دوم رزمایش کمک مومنامه خیران و مسئولان پای کار بیایند و حماسه‌ای دیگر را در شهرستان رقم زنیم.

کد خبر 4988895

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید