کد خبر:130871
پ
2760785.jpg

۳۰ هزار تخت بیمارستانی در پی شیوع کرونا ایحاد شد

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر تاجیک در مراسم افتتاح مرکز دیالیز ولایت آمل به ایجاد ۳۰ هزار تخت بیمارستانی از جمله بیمارستان‌های صحرایی در دوران شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: نیروهای مسلح از جمله بسیج و سپاه با تمام توان برای مقابله با این بیماری پای کار آمدند. وی با اشاره به […]

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر تاجیک در مراسم افتتاح مرکز دیالیز ولایت آمل به ایجاد ۳۰ هزار تخت بیمارستانی از جمله بیمارستان‌های صحرایی در دوران شیوع کرونا در کشور خبر داد و گفت: نیروهای مسلح از جمله بسیج و سپاه با تمام توان برای مقابله با این بیماری پای کار آمدند.

وی با اشاره به توانمندی‌های بالا در حوزه سلامت و درمان، با اظهار اینکه وجود مشکل در زمینه توزیع تجهیزات درمانی از جمله دغدغه‌ها است، یادآور شد: باید نسبت به تأمین امکانات مورد نیاز تلاش ویژه ای صورت گیرد.

تاجیک به پیشرفت‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله نانو و سلول‌های بنیادی اشاره کرد و گفت: بسیاری از پیشرفت‌ها ناشی از تفکر جهادی و روحیه دفاع مقدس است و اکنون به وجود تحریم‌های ظالمانه شاهد خودکفایی در بسیاری از زمینه‌ها هستیم.

وی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های گنجینه دفاع مقدس برای نیل به توسعه و خودکفایی شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، همزمان با دومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس مرکز دیالیز درمانگاه آمل نیز با حضور سردار تاجیک افتتاح شد.

کد خبر 5030607

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید