کد خبر:133193
پ
3590306.jpg

۱۵ هزار فقره تخلف اقتصادی در مازندران کشف شده است

به گزارش خبرگزاری مهر، حسینقلی قوانلو با اشاره به انجام بیش از ۱۸۱ هزار بازرسی از بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی افزود: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا پایان مهر ماه از ۱۸۱ هزار و ۵۲۳ واحد عرضه کننده کالا و خدمات بازرسی، که منجر به تشکیل ۱۳ هزار و ۶۵ پرونده تخلف شده […]

به گزارش خبرگزاری مهر، حسینقلی قوانلو با اشاره به انجام بیش از ۱۸۱ هزار بازرسی از بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی افزود: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا پایان مهر ماه از ۱۸۱ هزار و ۵۲۳ واحد عرضه کننده کالا و خدمات بازرسی، که منجر به تشکیل ۱۳ هزار و ۶۵ پرونده تخلف شده است.

وی با اعلام اینکه در این تعداد پرونده ۱۵ هزار و ۷۸۴ تخلف تعریف شده اقتصادی کشف شده است از ارجاع پرونده‌های متشکله به ادارات تعزیرات حکومتی خبر داد و اظهار داشت: ارزش ریالی پروندهای متشکله بیش از ۶۰۹ میلیارد ریال بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: بیشترین تخلف کشف شده شامل عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، قاچاق کالا، احتکار، عرضه خارج از شبکه و … بوده است.

قوانلو در پایان یاد آور شد: شهروندان مازندرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، تقلب، امتناع از فروش کالا، عدم درج قیمت، … مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

کد خبر 5063727

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید