کد خبر:127706
پ
3495746.jpg

۱۰ هزار بسته غذایی دهه ولایت در مازندران توزیع شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی عصر دوشنبه در حاشیه اجرای مرحله اول موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه در گفتگو با خبرنگاران در فریدونکنار، از تهیه و توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان بین نیازمندان سراسر استان خبرداد و گفت: با کمک‌های مردمی و با حفظ کرامت انسانی بسته‌ها […]

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی عصر دوشنبه در حاشیه اجرای مرحله اول موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه در گفتگو با خبرنگاران در فریدونکنار، از تهیه و توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان بین نیازمندان سراسر استان خبرداد و گفت: با کمک‌های مردمی و با حفظ کرامت انسانی بسته‌ها به نیازمندان تحویل شد.

فرمانده سپاه کربلا با قدردانی از آحاد مردم و مسئولان در مشارکت کمک‌های مومنانه افزود: در شهرستان فریدونکنار هم اقدامات خوبی در موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه صورت گرفت.

سرهنگ پاسدار مسلمی از توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در این شهرستان هم خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر اهدای بسته معیشتی، ۵۰ میلیون کمک جهیزیه هم به نیازمندان اهدا شد.

فرمانده سپاه کربلا به توزیع ۱۰ هزار ۳۰۰ بسته غذایی در قالب اطعام دهی دهه ولایت و امامت اشاره و خاطرنشان کرد: انشا الله بتوانیم با این کمک‌های مومنانه رضایتمندی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نایب امام زمان (اروحناه له فداه) را فراهم کنیم.

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) در ادامه با اشاره به هم افزایی مردم و مسئولان د اجرای نهضت کمک مومنانه گفت: امروز در استان مازندران شاهد حماسه بزرگی بودیم که مردم همیشه در صحنه، حماسه بی نظیری در کمک به نیازمندان خلق کردند.

سرهنگ پاسدار مسلمی کمک‌های مومنانه را تداعی کننده دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: استان مازندران در عرصه ایثار و شهادت سرآمد است و از جمله استان‌هایی است که به واسطه مردم انقلابی و جهادی همیشه پشتیبان ولایت بوده و هست.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با تصریح بر اینکه امروز کمک به مردمی که به دلیل مواجه با ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شدند، واجب است، یادآور شد: مشارکت و هم افزایی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی در کمک مومنانه با هدایت ائمه جمعه شهرستان‌ها در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) قابل مشاهده است.

سرهنگ پاسدار مسلمی با تاکید بر اینکه بسته‌های معیشتی با حفظ کرامت انسانی و شبانه بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد: با تمسک به سیره ائمه (علیهم السلام) بسته‌های معیشتی به نیازمندان تحویل شده است.
فرمانده سپاه کربلا در پایان با تاکید بر اینکه بواسطه مردم و پایگاه‌های مقاومت بسیج هر تهدیدی را می‌توان به فرصت تبدیل کرد، افزود: اگر در همه بخش‌ها و محلات مردم در صحنه باشند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

کد خبر 4995368

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194