کد خبر:126616
پ
۱۲۲۷۵۷۶۵_۵۴۴

کشف ۴۵ کیلوگرم حشیش در محور کیاسر

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق مواد مخدر از استان‌های همجوار به استان مازندران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت. او افزود: با انجام اقدامات […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق مواد مخدر از استان‌های همجوار به استان مازندران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی با شناسائی متهمان به قاچاق مواد مخدر ماموران دریافتند، این افراد با استفاده از یک دستگاه خودرو اقدام قاچاق مواد مخدر می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، گفت: با هماهنگی قضائی و در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج)، متهمان که با یک دستگاه خودرو در محور کیاسر در حال تردد بودند، متوقف شدند.

سرهنگ ثقفی افزود: با توقیف خودروی متهمان و با بازرسی از آن ۴۵ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، گفت: در این خصوص ۲ متهم به قاچاق مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید